О внесении дополнений в постановление акимата Актюбинской области от 22 июля 2016 года № 306 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и предельных норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)"
Постановление акимата Актюбинской области от 13 октября 2016 года № 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 октября 2016 года № 5115. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 4 июля 2017 года № 230

"Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдарының түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 306 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 13 қазандағы № 445 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 қазанда № 5115 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 230 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 04.07.2017 № 230 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13717, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 04.07.2017 № 230 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердін, биоагенттердін энтомофагтардың және биопрепараттардың құның субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13717 тіркелген бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 22 июля 2016 года № 306 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и предельных норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5021, опубликованное 4-5 августа 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие дополнения:
перечень субсидируемых видов средств защиты растений и предельных норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук), утвержденный вышеуказанным постановлением:

1. "Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдарының түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 306 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5021 тіркелген, 2016 жылғы 4-5 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдарының түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормалары:

дополнить строками 41, 42, 43 и 44, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 13 октября 2016 года № 445
41.

осы қаулының қосымшасына сәйкес 41, 42, 43 және 44 жолдарымен толықтырылсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 13 қазандағы
№ 445 қаулысына қосымша
41.