О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 29 апреля 2016 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 мая 2016 года № 4939. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 6 июня 2022 года № 167
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 06.06.2022 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 09.10.2020 № 587 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2020).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 30.03.2018 № 317 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 09.10.2020 № 587 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2020).
1. Повысить базовые ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Актобе в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в десять раз.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 09.10.2020 № 587 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2020).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
А. Утегенов С. Шинтасова

Ақтөбе қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 36 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 мамырда № 4939 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 маусымдағы № 167 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 06.06.2022 № 167 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 09.10.2020 № 587 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2020 бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады).
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 30.03.2018 № 317 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 09.10.2020 № 587 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2020 бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады).
1. Ақтөбе қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес он есеге арттырылсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 09.10.2020 № 587 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2020 бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
А. Өтегенов С. Шынтасова