Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) в городе Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 26 августа 2016 года № 3544. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 сентября 2016 года № 5088. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 11 июня 2018 года № 3443

Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан (павильондардан) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 3544 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 5088 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 3443 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 11.06.2018 № 3443 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 11.06.2018 № 3443 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) в городе Актобе, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе от 23 июня 2014 года № 1875 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток в городе Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов № 3972, опубликованное 31 июля 2014 года за № 95-96 в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник").

1. Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан (павильондардан) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 1875 "Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3972 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдедегі № 95-96 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе К. Алимова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города И. Испанов
Приложение к постановлению
акимата города Актобе
от "26" августа 2016 года
№ 3544
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) в городе Актобе
Специально отведенные места
1
микрорайон "Авиагородок", возле дома № 13
2
улица Набережная, возле дома № 85
3
проспект Абулхаир хана, возле дома № 59 "А"
4
жилой массив "Келешек", возле дома № 1
5
Каргалинский сельский округ, село Каргалинское, улица Сатпаева, возле дома № 55
6
улица Казангапа, возле дома № 57 "В"
7
улица Братьев Жубановых, возле дома № 306
8
улица Братьев Жубановых, возле дома № 282
9
улица Есет-батыра, возле дома № 95
10
улица Рыскулова, возле дома № 14
11
улица Есет-батыра, возле дома № 110

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары Қ. Әлімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі І. Испанов
Ақтөбе қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "26" тамыздағы
№ 3544 қаулысына қосымша
Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан (павильондардан) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Арнайы бөлінген орындар
1
"Авиақалашық" шағын ауданы, № 13 үйдің жанында
2
Набережная көшесі, № 85 үйдің жанында
3
Әбілқайыр хан даңғылы, № 59 "А" үйдің жанында
4
"Келешек" тұрғын алабы, № 1 үйдің жанында
5
Қарғалы селолық округі, Қарғалы селосы, Сәтпаев көшесі, № 55 үйдің жанында
6
Қазанғап көшесі, № 57 "В" үйдің жанында
7
Ағайынды Жұбановтар көшесі, № 306 үйдің жанында
8
Ағайынды Жұбановтар көшесі, № 282 үйдің жанында
9
Есет батыр көшесі, № 95 үйдің жанында
10
Рысқұлов көшесі, № 14 үйдің жанында
11
Есет батыр көшесі, № 110 үйдің жанында