О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 14 января 2016 года № 292 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Айтекебийском районе"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29 декабря 2016 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 января 2017 года № 5230. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 22 ноября 2017 года № 159
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 22.11.2017 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 января 2016 года № 292 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Айтекебийскомрайоне" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4733, опубликованное 3 марта 2016 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Айтекебийском районе, утвержденных указанным решением:
в пункте 2:
дополнить подпунктом 1) следующего содержания:
"1) Айтекебийское районное отделение Департамента межведомственный расчетный центр социальных выплат" – филиал некоммерческого акционерного общества Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Актюбинской области (далее – уполномоченная организация);";
подпункт 1) считать подпунктом 1-1);
подпункт 8) исключить;
подпункт 6) пункта 17 и подпункт 6) пункта 18 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председетель сессий
районного маслихата
Б.Сейлханов
Секретарь районногомаслихатаЕ.Тансыкбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления координации
занятости и социальных программ
Актюбинской области
_________________________К.Утаров
"_____"__________________2017 г.

"Әйтеке би ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесінайқындау қағидаларын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 292 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 5230 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 159 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 22.11.2017 № 159 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқарутуралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 292"Әйтеке би ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4733 тіркелген, 2016 жылы 3 наурызында"Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әйтеке би ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
2 тармақта:
мынадай мазмұндағы 1) тармақшамен толықтырылсын:
"1) Азаматтарға арналған үкімет" корпорациялық емес акционерлік қоғамының мемлекеттік копорациясы Ақтөбе облысы бойынша филиалы – Әлеуметтік төлемдерді ведомтсвоаралық есептеу орталығы" Департаментінің Әйтеке би аудандық бөлімшесі (бұдан әрі – уәкілетті ұйым);";
1) тармақша 1-1) тармақша болып есептелсін;
8) тармақша алып тасталсын;
17 тармақтың 6) тармақшасы және 18 тармақтың 6) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессия төрағасы
Б.Сейлханов
Аудандық мәслихаттыңхатшысыЕ.Таңсықбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтөбе облыстықжұмыспенқамтуды
үилестіру және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының басшысы
_________________________ Қ.Отаров
"_____"__________________2017 ж.