О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 02 марта 2016 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 марта 2016 года № 4816. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9,104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4692, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 230 846" заменить цифрами "4 235 180";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 464 373" заменить цифрами "2 468 707";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 230 846" заменить цифрами "4 340 191,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 18 644" заменить цифрами "- 123 655,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "18 644" заменить цифрами "123 655,5".

Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 наурыздағы № 267 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4816 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасы-ның 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 "2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4692 тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 230 846" деген сандары "4 235 180" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 464 373" деген сандары "2 468 707" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 230 846" деген сандары "4 340 191,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-18 644" сандары "-123 655,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"18 644" сандары "123 655,5" сандарымен ауыстырылсын;

2) в пункте 9:
в абзаце пятом цифры "47 844" заменить цифрами "49 178";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры -3000,0 тысяч тенге";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии маслихата: Б. Есембаев
Секретарь районного маслихата: А. Кайрушев

2) 9 тармақта:
бесінші абзацтағы "47 844" деген сандары "49 178" деген сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға - 3000,0 мың теңге";
2)көрсетілген шешімдегі 1,5 қосымшалар осы шешімдегі 1,2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Б. Есембаев
Аудандық мәслихат хатшысы: А. Кайрушев