О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 01 июля 2016 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июля 2016 года № 5019. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4692, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 932 504" заменить цифрами "4 846 225";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "1 602 095" заменить цифрами "687 673";
поступлениям трансфертов
цифры "3 311 809" заменить цифрами "4 139 952";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 037 515,5" заменить цифрами "4 951 236,5";
2) в пункте 9:
в абзаце втором: цифры "355 841" заменить цифрами "314 322";
в абзаце пятом: цифры "49 178" заменить цифрами "51 274";
в абзаце десятом: слова "на развитие системы водоснабжения и водоотведения" заменить словами "на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах";
и дополнить абзацами следующего содержания:

"2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 шілдедегі № 34 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 5019 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 "2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4692 тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 932 504" деген сандары "4 846 225" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
"1 602 095" деген сандары "687 673" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері
"3 311 809" деген сандары "4 139 952" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 037 515,5" деген сандары "4 951 236,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) 9 тармақта:
екінші абзацтағы "355 841" деген сандары "314 322" деген сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "49 178" деген сандары "51 274" деген сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға" деген сөздер "елді мекендердегі сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін дамытуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

"проектирование, и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 49 718,0 тысяч тенге";
"обеспечение компенсации потерь местных бюджетов – 810 000,0 тысяч тенге";
"реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 7 848,0 тысяч тенге";
3) в пункте 10:
цифры "35 330" заменить цифрами "13 630";
4) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау - 49 718,0 мың теңге";
"жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді қамтамасыз ету - 810 000,0 мың теңге";
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру – 7 848,0 мың теңге";
3) 10 тармақта:
"35 330" деген сандары "13 630" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімдегі 1, 5, қосымшалар осы шешімге 1, 2, қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.