О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 4 ноября 2016 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 ноября 2016 года № 5137. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4692, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 903 994,5" заменить цифрами "5 025 706,6";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "687 673" заменить цифрами "755 533";
неналоговым поступлениям
цифры "5 000" заменить цифрами "15 844,5";
поступлениям от продажи основного капитала
цифры "13 600" заменить цифрами "9 940";
поступлениям трансфертов
цифры "4 197 721,5" заменить цифрами "4 244 389,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 009 006" заменить цифрами "5 130 718,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "18 644" заменить цифрами "1 283 723";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "25 452" заменить цифрами "1 290 531";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 1 388 968,5" заменить цифрами "- 1 388 734,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "1 388 986,5" заменить цифрами "1 388 734,5":
в пункте 8:
в абзаце четвертом: цифры "1 300" заменить цифрами "650,9";
в абзаце пятом: цифры "30 473" заменить цифрами "50 647";
в абзаце седьмом: цифры "717 157" заменить цифрами "702 563";
в абзаце девятом: цифры "56 205,0" заменить цифрами "93 232,0";
в абзаце одиннадцатом: цифры "25 145,1" заменить цифрами "25 144,8";
в абзаце восемнадцатом: цифры "297 731,0" заменить цифрами "274 831,0";
в абзаце девятнадцатом: цифры "522 688,0" заменить цифрами "518 109,0";
в абзаце двадцатом: цифры "276 520,0" заменить цифрами "274 257,0";

"2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 52 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қарашада № 5137 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 "2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4692 тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 903 994,5" сандары "5 025 706,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша
"687 673" сандары "755 533" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"5 000" сандары "15 844,5" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
"13 600" сандары "9 940" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері
"4 197 721,5" сандары "4 244 389,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 009 006" сандары "5 130 718,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"18 644" сандары "1 283 723" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"24 452" сандары "1 290 531" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-1 388 968,5" сандары "- 1 388 734,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"1 388 968,5" сандары "1 388 734,5" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацтағы "1 300" сандары "650,9" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "30 473" сандары "50 647" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "717 157" сандары "702 563" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "56 205,0" сандары "93 232,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "25 145,1" деген сандары "25 144,8" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "297 731,0" сандары "274 831,0" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "522 688,0" сандары "518 109,0" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "276 520,0" сандары "274 257,0" сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце двадцать первом: цифры "168 374,0" заменить цифрами "142 195,0";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"создание цифровой образовательной инфраструктуры – 12 896,0 тысяч тенге";
в пункте 9:
в абзаце третьем: цифры "584" заменить цифрами "239";
в абзаце четвертом: цифры "10 029" заменить цифрами "8 029";
в абзаце седьмом: цифры "6 253" заменить цифрами "4 276";
в абзаце восьмом: цифры "46 560" заменить цифрами "33 452";

жиырма бірінші абзацтағы "168 374,0" сандары "142 195,0" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"сандық білім беру инфрақұрылымдарын құруға -12 896,0 мың теңге";
9 тармақта:
үшінші абзацтағы "584" сандары "239" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "10 029" сандары "8 029" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "6 253" сандары "4 276" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "46 560" сандары "33 452" сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце одиннадцатом: цифры "49 718,0" заменить цифрами "48 054,0";
в абзаце тринадцатом: цифры "19 190" заменить цифрами "1 962";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района– 6 173,0 тысяч тенге";
"общеобразовательное обучение – 9 257,0 тысяч тенге";
"капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 1500,0 тысяч тенге";

он бірінші абзацтағы "49 718,0" сандары "48 054,0" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "19 190" сандары "1 962" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге - 6 173,0 мың теңге";
"жалпы білім беруге – 9 257,0 мың теңге";
"ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына -1 500,0 мың теңге";

66085,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
66085,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
316296,7
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
316296,7
9
Прочие услуги в области образования
118842,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
118842,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9989,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36173,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
290,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7475,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
19288,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9321,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36306,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
283060,8
1
Социальное обеспечение
74038,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68946,9
005
Государственная адресная социальная помощь
1880,9
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
66221,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
845,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5091,5
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5091,5
2
Социальная помощь
189373,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189373,4
002
Программа занятости
60520,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8416,0
006
Оказание жилищной помощи
20300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

66085,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
66085,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
316296,7
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
316296,7
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
118842,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
118842,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9989,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
36173,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
290,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7475,0
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
19288,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9321,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
36306,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
283060,8
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
74038,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68946,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1880,9
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
66221,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
845,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5091,5
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5091,5
2
Әлеуметтік көмек
189373,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189373,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
60520,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8416,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

66432,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17588,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16116,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19649,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19649,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16749,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1400,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
669144,0
1
Жилищное хозяйство
580203,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2753,0
027
Ремонт и благоустройство обьектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
2753,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
800,0
024
Ремонт обьектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
239,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
239,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
44658,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
44658,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
531753,9
003
Проектирование, и (или) строительство, Реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
48054,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
476906,7
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления "Дорожной карты занятости 2020"
6793,2
2
Коммунальное хозяйство
50062,7
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39874,7
012
Функционирование системы
37700,0
водоснабжения и водоотведения
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2174,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

66432,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17588,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16116,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19649,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19649,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16749,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1400,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
669144,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
580203,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,кент,ауыл,ауылдық округ әкімінің аппараты
2753,00
027
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде обьектілерді жөндеу және абаттандыру
2753,00
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
800
024
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде обьектілерді жөндеу
800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
239,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
0,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
239,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
44658,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
44658,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
531753,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
48054,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
476906,7
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
6793,2
2
Коммуналдық шаруашылық
50062,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39874,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
37700,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
2174,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі