"О внесений изменений в решение районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 29 апреля 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 мая 2016 года № 4920. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14 сентября 2023 года № 53
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14.09.2023 № 53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4821, опубликованное 14 апреля 2016 года в газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе", утвержденных указанным решением (далее - Правила):
1) в главе "2. Перечень категорий получателей социальной помощи и размеры социальной помощи":
подпункт 3) пункта 11 изложить в следующей новой редакции:
"3) наличие среднедушевого дохода, не превышающего 1 кратного размера прожиточного минимума для предоставления единовременной социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации и 0,6 кратный размер прожиточного минимума (60 процентов от прожиточного минимума) для предоставления ежемесячной социальной помощи на основе социального контракта.";
2) в главе "4. Заключение социального контракта активизации семьи":
в абзаце втором пункта 30:
слова "от 23 января 2001 года" исключить;
заголовок приложения 1-2 к Правилам на русском языке изложить в следующей новой редакции:
"Лист собеседования для участия в проекте "Өрлеу".

"Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 17 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда № 4920 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 53 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 14.09.2023 № 53 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4821 тіркелген, 2016 жылдың 14 сәуірінде "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында (әрі қарай - Қағидалар):
1) "2. Әлеуметтік көмек алушылар санаттарының тізбесі және әлеуметтік көмектің мөлшерлері" тарауында:
11-тармақтың 3) тармақшасы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"3) жан басына шаққандағы орташа табыстың, өмірлік қиын жағдай туындауына байланысты біржолғы әлеуметтік көмек тағайындау барысында ең төменгі күнкөріс деңгейінің 1 еселік мөлшерінен аспауы және әлеуметтік келісімшарт негізінде көрсетілетін ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің 0,6 мөлшерінен (күнкөріс деңгейінің 60 пайызынан) аспайтын болуы негiздеме болып табылады.";
2) "4. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын жасау" тарауында:
30-тармақтың екінші абзацында:
"2001 жылғы 23 қаңтардағы" сөздері алынып тасталынсын;
орыс тіліндегі Қағидаларына 1-2-қосымшаның атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Лист собеседования для участия в проекте "Өрлеу".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Т. Шәудір Б. Турлыбаев
_____________ А. Амиргалиев

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Т. Шәудір Б. Турлыбаев
______________ А. Амиргалиев