О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 196 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 6 сентября 2016 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 сентября 2016 года № 5067. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 196 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4704, опубликованное 11 февраля 2016 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "3 946 646,1" заменить цифрами "3 949 009,1";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "845 418" заменить цифрами "847 781";
в подпункте 2)
затраты
цифры "4 592 400,6" заменить цифрами "4 594 963,6"

"2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 37 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қыркүйекте № 5067 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 "2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу № 4704 санымен тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"3 946 646,1" деген сандар "3 949 009,1" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"845 418" деген сандар "847 781" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"4 592 400,6" деген сандар "4 594 763,6" деген сандармен ауыстырылсын

2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь Байганинского
Байганинского районного районного маслихата
маслихата
Е. Илиясов Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению № 37 Байганинского районного маслихата от 6 сентября 2016 года
Приложение 1 к решению № 196 Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года
Бюджет Байганинского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

2) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық Байғанин аудандық
мәслихатының сессия мәслихатының
төрағасы хатшысы
Е. Илиясов Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы
6 қыркүйектегі № 37 шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы №196 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
38 981,0
9
Прочие услуги в области образования
186 677,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
186 677,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21 961,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23 592,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
27 534,0
012
Капитальные расходы государственного органа
470,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 080,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 157,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
93 883,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
221 737,0
1
Социальное обеспечение
28 514,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 514,0
005
Государственная адресная социальная помощь
214,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28 000,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
300,0
2
Социальная помощь
172 084,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
172 084,0
002
Программа занятости
99 006,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 660,0
006
Оказание жилищной помощи
214,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 313,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 398,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8 181,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
312,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 139,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 139,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
38 981,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
186 677,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
186 677,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 961,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23 592,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
27 534,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6 080,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 157,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
93 883,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
221 737,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
28 514,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 514,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
214,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28 000,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
300,0
2
Әлеуметтiк көмек
172 084,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
172 084,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
99 006,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 660,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
214,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 313,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 398,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8 181,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
312,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 139,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 139,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер