О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 196 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 декабря 2016 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 декабря 2016 года № 5165. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 196 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4704, опубликованное 11 февраля 2016 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы - цифры "3 959 424,1" заменить цифрами "3 954 833,1";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "858 196" заменить цифрами "853 605";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 605 178,6" заменить цифрами "4 600 587,6";
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
Е. Илиясов Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению
№ 44 Байганинского
районного маслихата
от 7 декабря 2016 года
Приложение 1 к решению
№ 196 Байганинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
Бюджет Байганинского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

"2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 44 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 5165 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 "2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу № 4704 санымен тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер - "3 959 424,1" деген сандар "3 954 833,1" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері - "858 196" деген сандар "853 605" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "4 605 178,6" деген сандар "4 600 587,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешіміне 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Байғанин аудандық мәслихатының хатшысы
Е. Илиясов Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
7 желтоқсандағы № 44
шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 196
шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

21 870,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 870,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 259,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
316,0
021
Капитальные расходы государственного органа
295,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
196 891,4
1
Жилищное хозяйство
50 874,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
437,9
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
437,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 221,1
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 221,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 235,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
280,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5 955,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 844,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 844,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34 136,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 788,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 661,0
072
Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 137,7
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
24 549,6
2
Коммунальное хозяйство
125 491,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123 398,4
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (города областного значения)
25 597,2
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
10 849,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
86 952,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

21 870,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 870,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 259,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
316,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
196 891,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
50 874,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
437,9
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
437,9
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 221,1
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 221,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 235,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
280,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5 955,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 844,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 844,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34 136,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 788,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 661,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау
2 137,7
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
24 549,6
2
Коммуналдық шаруашылық
125 491,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
123 398,4
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
25 597,2
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
10 849,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
86 952,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі