Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 29 ноября 2016 года № 635. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2016 года № 5151. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19 января 2018 года № 25
Сноска. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19.01.2018 № 25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлнеии в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Байганинской районной инспекции от 26 октября 2016 года, аким Карауылкелдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улиц "Бармақ батыр", "Барақ батыр", "Құрылысшылар" и "Қазақстан" села Қарауылкелды в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа:
Е.Калиев

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 635 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 желтоқсанда № 5151 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 19.01.2018 № 25 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Байғанин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2016 жылғы 26 қазандағы ұсынысы негізінде, Қарауылкелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдар арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Қарауылкелді ауылының "Бармақ батыр", "Барақ батыр", "Құрылысшылар" және "Қазақстан" көшелері аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі: Е.Калиев