О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 марта 2016 года № 4773. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4683, опубликованное 2 февраля 2016 года в газете "Ырғыз") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 163 805" заменить цифрами "3 166 836";
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "2 888 484" заменить цифрами "2 891 515";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 163 805" заменить цифрами "3 195 748,6";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "0" заменить цифрами "10 000";
в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "0" заменить цифрами "10 000";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-12 232" заменить цифрами "-51 144,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "12 232" заменить цифрами "51 144,6";

"2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 237 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 наурызда № 4773 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 "2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4683 тіркелген, 2016 жылы 2 акпанда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 163 805" саны "3 166 836" санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "2 888 484" саны "2 891 515" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 163 805" саны "3 195 748,6" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо бойынша "0" саны "10 000" санымен ауыстырылсын;
оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу бойынша "0" саны "10 000" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы бойынша "-12 232" саны "-51 144,6" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру бойынша "12 232" саны "51 144,6" санымен ауыстырылсын;

2) в пункте 9:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на строительство и реконструкцию объектов образования - 3 031 тысяч тенге.";
3) приложении 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: М. ТУРЫМОВ
Секретарь районного маслихата: К. КОСАЯКОВ
Приложение 1 к решению районного маслихата № 237 от 29 февраля 2016 года

2) 9-тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"білім беру объектілерінің құрылысын салу және реконструкциялауға - 3 031 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: М. ТҰРЫМОВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы № 237 шешіміне 1-қосымша