О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 13 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 апреля 2016 года № 4856. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4683, опубликованное 2 февраля 2016 года в газете "Ырғыз") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 166 836" заменить цифрами "3 186 907";
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "2 891 515" заменить цифрами "2 911 586";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 195 748,6" заменить цифрами "3 215 819,6";
2) в пункте 7:
цифры "25 433" заменить цифрами "13 270";
3) в пункте 8:
в части абзаца 5:
цифры "57 845" заменить цифрами "36 102";
и дополнить абзацем следующего содержания:

"2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 4856 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 "2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4683 тіркелген, 2016 жылы 2 акпанда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 166 836" саны "3 186 907" санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "2 891 515" саны "2 911 586" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 195 748,6" саны "3 215 819,6" санымен ауыстырылсын;
2) 7-тармақта:
"25 433" саны "13 270" санымен ауыстырылсын;
3) 8-тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
"57845" саны "36102 " санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"на обеспечение экономической стабильности - 12 500 тысяч тенге.";
4) в пункте 9:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на развитие коммунального хозяйства - 29 314 тысяч тенге.";
5) приложении 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: Н. САДЫКОВ
Секретарь районного маслихата: К. КОСАЯКОВ

"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге - 12 500 мың теңге.";
4) 9-тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға - 29 314 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Н. САДЫҚОВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ