О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 15 декабря 2016 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2016 года № 5173. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4683, опубликованное 2 февраля 2016 года в газете "Ырғыз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 361 331,5" заменить цифрами "3 345 262,5";
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "2 936 001,8" заменить цифрами "2 919 932,8";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 390 253,7" заменить цифрами "3 374 184,7";
в пункте 9:
в абзаце пятом:

"2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 49 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 5173 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 "2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4683 тіркелген, 2016 жылы 2 акпанда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 361 331,5" сандары "3 345 262,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "2 936 001,8" сандары "2 919 932,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 390 253,7" сандары "3 374 184,7" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
бесінші абзацта:

цифры "27 590,7" заменить цифрами "25 790";
в абзаце седьмом:
цифры "26 649,4" заменить цифрами "12 605";
в абзаце девятом:
цифры "500" заменить цифрами "276,1";
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: И. САРСЕНБАЕВ
Секретарь районного маслихата: К. КОСАЯКОВ

"27 590,7" сандары "25 790" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"26 649,4" сандары "12 605" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"500" сандары "276,1" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: И. СӘРСЕНБАЕВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ

006
Дополнительное образование для детей
79 815,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 712
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 712
9
Прочие услуги в области образования
151 278,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
151 278,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30 389,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 880,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
75
012
Капитальные расходы государственного органа
5 150
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 006,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
98 777,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
161 108,3
1
Социальное обеспечение
24 685,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 685,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
24 231
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
454,7
2
Социальная помощь
116 954,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 108
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 108
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 846,5
002
Программа занятости
70 512,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 583,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 324,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 426
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 468,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 468,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

006
Балаларға қосымша білім беру
79 815,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3712
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3712
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
151 278,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
151 278,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 389,,1
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 880,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
75
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3 006,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
98 777,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
161 108,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
24 685,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 685,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
24 231
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
454,7
2
Әлеуметтiк көмек
116 954,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 108
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 108
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 846,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70 512,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 583,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 324,2
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 426
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 468,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 468,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер