О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 3 ноября 2016 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 ноября 2016 года № 5136. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016–2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4680, опубликованное 24 февраля 2016 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 993 349,7" заменить цифрами "3 055 059,5",
в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "445 938" заменить цифрами "455 609";
неналоговым поступлениям -
цифры "32 604" заменить цифрами "16 582,1";
поступлениям от продажи основного капитала -
цифры "2 000" заменить цифрами "8384";
поступлениям трансфертов -
цифры "2 512 807,7" заменить цифрами "2 574 484,4";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "3 024 934,7" заменить цифрами "3 086 644,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "19 387" заменить цифрами "-1 754,9";
в том числе: бюджетные кредиты –
цифры "31 815" заменить цифрами "41 360";
погашение бюджетных кредитов –
цифры "12 428" заменить цифрами "43 114,9";
в подпункте 5):
дефицит бюджета –
цифры "-50 972" заменить цифрами "-29 830";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета –
цифры "50 972" заменить цифрами "29 830".
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "1 167" заменить цифрами "892"
и дополнить абзацами следующего содержания:
"2 976 тысяч тенге – на создание цифровой образовательной инфраструктуры;
25 760 тысяч тенге –на апробирование подушевого финансирования в 1-11 классах организаций среднего образования с 1 сентября 2016 года.";
в пункте 9:
в абзаце третьем:

"2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 қарашадағы № 71 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қарашадағы № 5136 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4680 тіркелген, 2016 жылғы 24 ақпанда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшасында:
кірістер-
"2 993 349,7" деген цифрлар "3 055 059,5" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша-
"445 938" деген цифрлар "455 609" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша-
"32 604" деген цифрлар "16 582,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдері бойынша-
"2 000" деген цифрлар "8 384" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 512 807,7" деген цифрлар "2 574 484,4" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
тармақшасында:
шығындар –
"3 024 934,7" деген цифрлар "3 086 644,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3)      тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру –
"19 387" деген цифрлар "-1 754,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде: бюджеттік кредиттер –
"31 815" деген цифрлар "41 360" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу –
"12 428" деген цифрлар "43 114,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5)      тармақшасында:
бюджет тапшылығы –
"-50 972" деген цифрлар "-29 830" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6)      тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру –
"50 972" деген цифрлар "29 830" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацтағы:
"1 167" деген цифрлар "892" деген цифрлармен ауыстырылсын
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2 976 мың теңге – сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
25 760 мың теңге – 2016 жылдың 1 қырқүйектен бастап орта білім беру ұйымдарының 1-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге.";
9 тармақта:
үшінші абзацтағы:

цифры "696" заменить цифрой "0";
в абзаце шестом:
цифры "8 566" заменить цифрами "8 298";
в абзаце девятом:
цифры "29 155" заменить цифрами "29 885";
в абзаце десятом:
цифры "5 959" заменить цифрами "40 008,7";
в абзаце двеннадцатом:
цифры "12 884,7" заменить цифрами "12 514,7";
в абзаце тринадцатом:
цифры "1 390" заменить цифрами "660"
и дополнить абзацем следующего содержания:
"500 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных организаций культуры.";
пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"учесть в районном бюджете на 2016 год поступление из областного бюджета бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов, в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан - 9 545 тысяч тенге.

"696" деген цифрлар "0" деген цифрмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"8 566" деген цифрлар "8 298" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы:
"29 155" деген цифрлар "29 885" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"5 959" деген цифрлар "40 008,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:
"12 884,7" деген цифрлар "12 514,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы:
"1 390" деген цифрлар "660" деген цифрлармен ауыстырылсын
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"500 мың теңге – ведомстволық бағыныстағы мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына.";
10 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетте, Қазақстан Республикасы Үкіметі белгілеген шарттарға сәйкес, облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органдарға, мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік несиелерге облыстық бюджеттен - 9 545 мың теңге түскені ескерілсін.".