О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 июля 2016 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июля 2016 года № 5004. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4691, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 828 340" заменить цифрами "4 834 118", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 456 340" заменить цифрами "1 462 118";
в подпункте 2):

"Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 32 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 5004 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4691 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 828 340" сандары "4 834 118" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 456 340" сандары "1 462 118" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

затраты цифры "4 851 871,8" заменить цифрами "4 857 649,8";
2) пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
на капитальные расходы подведомственных организаций отдела физической культуры и спорта 1 435 тысяч тенге;
3) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов развития из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации и государственной экспертизы на реконструкцию здания Кенкиякской средней школы Темирского района под детский сад на 300 мест в сумме 4 343 тысяч тенге. Распределение указанной суммы целевых трансфертов развития определяется на основании постановления акимата района".

шығындар "4 851 871,8" сандары "4 857 649,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) 10 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
дене шынықтыру және спорт бөлімінің ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының күрделі шығыстарына 1 435 мың теңге;
3) мынадай мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Темір ауданының Кенкияк орта мектебінің ғимаратын 300 орындық балабақшаға реконструкциялауға жобалық сметалық құжаттама мен мемлекеттік сараптама әзірлеуге сомасы 4 343 мың теңге нысаналы даму трансферттер түскені ескерілсін. Көрсетілген нысаналы даму трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата А. ЕСМАГАМБЕТОВ
Секретарь районного маслихата Б. ИЗБАСОВ
Приложение к решению районного маслихата от 11 июля 2016 года № 32
Приложение 1 к решению районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291
Бюджет Темирского района на 2016 год
Категория
Уточненный бюджет на 2016 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. ЕСМАҒАМБЕТОВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. ІЗБАСОВ
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 шілдедегі № 32 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 шешіміне 1- қосымша
Темір ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
2016 жылға
нақтыланған
бюджет,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер