О внесении изменений в решение от 20 октября 2010 года № 12 "Алтықарасу селосындағы көше атауын өзгерту туралы"
Решение акима Алтыкарасуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 27 сентября 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 октября 2016 года № 5098
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", аким Алтыкарасуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алтыкарасуского сельского округа на государственном языке от 20 октября 2010 года № 12 "Алтықарасу селосындағы көше атауын өзгерту туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-135, опубликованное 26 ноября 2010 года в районный газете "Темір") в следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық", "селосындағы" заменить словами "ауылдық", "ауылындағы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Алтыкарасуского сельского округа М. Шуиншалин

"Алтықарасу селосындағы көше атауын өзгерту туралы" 2010 жылғы 20 қазандағы № 12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 17 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қазанда № 5098 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Респуликасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес Алтықарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 20 қазандағы № 12 мемлекеттік тіліндегі "Алтықарасу селосындағы көше атауын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-10-135 болып тіркелген, 2010 жылғы 26 қарашада "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосындағы" сөздері "ауылдық", "ауылындағы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтықарасу ауылдық округінің әкімі М. Шуиншалин