О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 313 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 2 ноября 2016 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2016 года № 5127. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 313 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4678, опубликованное 21 января 2016 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "5 627 052,8" заменить цифрами "5 672 445,9";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 600 052,8" заменить цифрами "1 645 363,1";
в подпункте 2):
затраты цифры "5 642 261,1" заменить цифрами "5 687 654,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "-197 091" заменить цифрами
"-190 961";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "12 726" заменить цифрами "18 856";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-181 882,7" заменить цифрами
"-175 752,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "181 882,7" заменить цифрами "175 752,7".
в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "671 265,4" заменить цифрами "681 865,4";
в абзаце четвҰртом:
цифры "60 646" заменить цифрами "56 668";
в абзаце пятом:
цифры "4 500" заменить цифрами "4 489";
в абзаце седьмом:
цифры "2 981" заменить цифрами "2 881".
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "4 812" заменить цифрами "7 812";
в абзаце третьем:
цифры "1 244" заменить цифрами "0,0";
в абзаце восьмом:
цифры "11 623,0" заменить цифрами "11 353,3";
в абзаце двенадцатом:
цифры "86 040,0" заменить цифрами "82 078,9".
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций, в том числе на приобретение: на общеобразовательное обучение – 5 952 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог – 5 000 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах – 5 000 тысяч тенге;
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций, в том числе на приобретение: по сферы культуры – 500 тысяч тенге;

"Хромтау ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 қарашадағы № 60 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада № 5127 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 "Хромтау ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4678 болып тіркелген, 2016 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "5 627 052,8" сандары "5 672 445,9" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 600 052,8" сандары "1 645 363,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "5 642 261,1" сандары "5 687 654,2" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру "-197 091" деген цифрлар "-190 961" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "12 726" деген цифрлар "18 856" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) "-181 882,7" деген цифрлар "-175 752,7"
деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру "181 882,7" деген цифрлар "175 752,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.
8 тармақта:
үшінші абзацта:
"671 265,4" сандары "681 865,4" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"60 646" сандары "56 668" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"4 500" сандары "4 489" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"2 981" сандары "2 881" сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақта:
екінші абзацта:
"4 812" сандары "7 812" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"1 244" сандары "0,0" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"11 623,0" сандары "11 353,3" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"86 040,0" сандары "82 078,9" сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары, оның ішінде сатып алуға: жалпы білім беруге – 5 952 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 5 000 мың теңге;
аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 5 000 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары, оның ішінде сатып алуға: мәдениет саласына – 500 мың теңге;

на приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения) - 17 537 тысяч тенге;
на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, в том числе: по сфере образования – 5 908,3 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 1 107,1 тысяч тенге.
в пункте 10:
в абзаце втором:

ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 17 537 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге, оның ішінде: білім саласына – 5 908,3 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 1 107,1 мың теңге.
10 тармақта:
екінші абзацта:

007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63 358
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 712
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
600
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 498
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 498
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 767
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
231
021
Капитальные расходы государственного органа
3 500
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
493 020,4
01
Жилищное хозяйство
480 507,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 143
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 143
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 331
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
800
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 531
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 976,6
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19 976,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
453 057
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
443 713
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
9 344
02
Коммунальное хозяйство
10 512,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 512,8
028
Развитие коммунального хозяйства
1 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
9 512,8
03
Благоустройство населенных пунктов
2 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63 358
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15 712
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
600
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 498
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 498
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 767
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
231
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 500
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
493 020,4
01
Тұрғын үй шаруашылығы
480 507,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 143
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 143
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 331
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
800
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5 531
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 976,6
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
19 976,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
453 057
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
443 713
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
9 344
02
Коммуналдық шаруашылық
10 512,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 512,8
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
9 512,8
03
Елді-мекендерді абаттандыру
2 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру