О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 сентября 2016 года № 5066. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4682, опубликованное 30 января 2016 года в газете "Шежірелі өлке") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "6831244,9" заменить цифрами "7181658,1";
в том числе по:
поступлениям трансфертов: цифры "4491618,9" заменить цифрами "4842032,1";
в подпункте 2):
затраты: цифры "7118011,2" заменить цифрами "7468424,4";
2) в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "1365182,0" заменить цифрами "1296375,0";
в абзаце девятом:
цифры "30946,0" заменить цифрами "54122,6";
3) пункт 8-1:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство подводящих газораспределительных сетей в зоне развития города Шалкар Шалкарского района – 70000,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в зоне развития города Шалкар Шалкарского района – 100000,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в зоне развития поселка Жомарт города Шалкар Шалкарского района – 71814,0 тысяч тенге;
на строительство линий электроснабжения в зоне развития поселка Жомарт города Шалкар Шалкарского района – 52740,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводной системы в зоне развития поселка Жазыктык города Шалкар Шалкарского района – 66640,0 тысяч тенге.";
4) в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "17393,0" заменить цифрами "12059,0";
в абзаце шестом:
цифра "89483,9" заменить цифрами "88894,5";
5) пункт 9-1:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство подводящего газопровода в зоне развития города Шалкар Шалкарского района – 500,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в зоне развития села Кауылжыр Шалкарского района – 1638,0 тысяч тенге;

"Шалқар ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 тамыздағы № 43 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қыркүйекте № 5066 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 "Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4682 санымен тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтардағы "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер: "6831244,9" сандары "7181658,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша: "4491618,9" сандары "4842032,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар: "7118011,2" сандары "7468424,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
төртінші абзацында:
"1365182,0" сандары "1296375,0" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацында:
"30946,0" сандары "54122,6" сандарымен ауыстырылсын;
3) 8-1 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Шалқар ауданындағы Шалқар қаласының даму аймағында кварталішілік газ тарату желісін салуға – 70000,0 мың теңге;
Шалқар ауданындағы Шалқар қаласының даму аймағында сумен жабдықтау желілерін салуға – 100000,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы Жомарт ауылының даму аймағында су құбырлар желісін салуға – 71814,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы Жомарт ауылының даму аймағында электрмен қамту желілерін салуға – 52740,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы Жазықтық ауылында су құбырларының құрылысына – 66640,0 мың теңге.";
4) 9 тармақта:
үшінші абзацында:
"17393,0" сандары "12059,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацында:
"89483,9" сандары "88894,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) 9-1 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Шалқар ауданындағы Шалқар қаласының даму аймағына газбен жабдықтау құбырларын жеткізуге – 500,0 мың теңге;
Шалқар ауданындағы Қауылжыр ауылының даму аймағында сумен жабдықтау желілерін салуға – 1638,0 мың теңге;

на строительство линий газоснабжения в зоне развития поселка Жомарт города Шалкар Шалкарского района – 1789,0 тысяч тенге;
на строительство подводящих газораспределительных сетей в зоне развития города Шалкар Шалкарского района – 500,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в зоне развития города Шалкар Шалкарского района – 500,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в зоне развития поселка Жомарт города Шалкар Шалкарского района – 7979,0 тысяч тенге;

Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы Жомарт ауылының даму аймағында газбен жабдықтау желілерін салуға – 1789,0 мың теңге;
Шалқар ауданындағы Шалқар қаласының даму аймағында кварталішілік газ тарату желісін салуға – 500,0 мың теңге;
Шалқар ауданындағы Шалқар қаласының даму аймағында сумен жабдықтау желілерін салуға – 500,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы Жомарт ауылының даму аймағында су құбырларының желісін салуға – 7979,0 мың теңге;

на строительство линий электроснабжения в зоне развития поселка Жомарт города Шалкар Шалкарского района – 5860,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводной системы в зоне развития поселка Жазыктык города Шалкар Шалкарского района – 6238,0 тысяч тенге.";
6) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
С. Бигеев

Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы Жомарт ауылының даму аймағында электрмен қамту желілерін салуға – 5860,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы Жазықтық ауылында су құбырларының құрылысына – 6238,0 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
С. Бигеев

20062,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1342,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27756,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27756,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26758,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
790,0
021
Капитальные расходы государственного органа
208,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
857972,5
1
Жилищное хозяйство
801673,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10094,5
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
311,5
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9783,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1836,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1836,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22672,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1238,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10600,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10027,5
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
807,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5360,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5360,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
761710,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
41158,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
720551,3
2
Коммунальное хозяйство
15259,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12053,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8805,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

20062,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1342,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27756,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27756,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26758,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
790,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
208,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
857972,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
801673,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10094,5
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
311,5
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9783,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1836,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1836,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22672,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1238,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10600,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10027,5
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
807,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5360,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5360,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
761710,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
41158,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
720551,3
2
Коммуналдық шаруашылық
15259,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12053,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8805,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру