О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 февраля 2016 года № 3722. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 08 августа 2017 года № 107
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 08.08.2017 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3652, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 15 января 2016 года № 2 (1366) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 26186363 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1979860 тысяч тенге;
неналоговые поступления 718630 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1186200 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22301673 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9004272 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 7452566 тысяч тенге;
субвенции 5844835 тысяч тенге;
2) затраты 25242746 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 12976 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 15908 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2932 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 924731 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 924731 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Талдыкорган" (по согласованию К. Р. Маженов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского маслихата.

Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 389 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 16 ақпанда № 3722 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 08 тамыздағы № 107 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 08.08.2017 № 107 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3652 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 2 (1366) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26186363 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1979860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 718630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1186200 мың теңге;
трансферттер түсімі 22301673 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9004272 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 7452566 мың теңге;
субвенциялар 5844835 мың теңге;
2) шығындар 25242746 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 12976 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 15908 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2932 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) (-) 924731 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 924731 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Талдықорған қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Қ. Р. Мәженов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата Ж. Нурлыбаева
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата М. Бопазов
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "5" февраля 2016 года №389 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от "22" декабря 2015 года №372 "О бюджете города
Талдыкорган на 2016-2018 годы"

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж.Нұрлыбаева
Талдықорған қалалық
мәслихаттың хатшысы М. Бопазов
Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 389 шешіміне 1-қосымша

70632
464
Отдел образования района (города областного значения)
2312
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2312
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68320
010
Государственная адресная социальная помощь
18010
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
50310
2
Социальная помощь
1245758
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
726278
004
Программа занятости
113278
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3351
007
Оказание жилищной помощи
65528
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8144
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
101782
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
88327
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68016
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
277852
464
Отдел образования района (города областного значения)
519480
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
519480
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57631
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57631
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5829
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
51802
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9356247
1
Жилищное хозяйство
2145297
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24790
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24790
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
200000
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
200000
467
Отдел строительства района (города областного значения)

70632
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2312
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2312
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
68320
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18010
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
50310
2
Әлеуметтiк көмек
1245758
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
726278
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
113278
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3351
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
65528
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8144
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
101782
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
88327
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68016
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
277852
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
519480
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
519480
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57631
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57631
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5829
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
51802
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9356247
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2145297
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24790
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
24790
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
200000
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
200000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі