О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 57-239 "О бюджете города Капшагай на 2016-2018 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 29 марта 2016 года № 2-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 апреля 2016 года № 3778. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 21 июня 2017 года № 22-91
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 21.06.2017 № 22-91 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 57-239 "О бюджете города Капшагай на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года № 3655, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 5 января № 01-02 (358-359), от 15 января № 03 (360), от 22 января 2016 года № 04 (361)), в решение Капшагайского городского маслихата от 5 февраля 2016 года № 60-244 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 57-239 "О бюджете города Капшагай на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 февраля 2016 года № 3729, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 26 февраля № 10-11 (368), от 4 марта № 12 (369), от 11 марта 2016 года № 13 (370)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4662304 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1451582 тысячи тенге;
неналоговые поступления 35213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 50000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3125509 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1187264 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 266754 тысячи тенге;
субвенции 1671491 тысяча тенге;
2) затраты 4706499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5739 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 9545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3806 тысяч тенге;

Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 57-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 наурыздағы № 2-8 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 07 сәуірде № 3778 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 маусымдағы № 22-91 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 21.06.2017 № 22-91 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 57-239 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3655 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінде 2016 жылдың 5 қаңтарында № 01-02 (358-359), 15 қаңтарында № 03 (360), 22 қаңтарында № 04 (361) жарияланған), 2016 жылғы 5 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 57-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 60-244 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 17 ақпанында № 3729 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінде 2016 жылдың 26 ақпанында № 10-11 (368), 4 наурызында № 12 (369), 11 наурызында № 13 (370) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4662304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1451582 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 35213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 50000 мың теңге;
трансферттер түсімі 3125509 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1187264 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 266754 мың теңге;
субвенциялар 1671491 мың теңге;
2) шығындар 4706499 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5739 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 9545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3806 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 55844 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 55844 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Капшагай" (по согласованию А.Т.Сатыбалдиева) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе маслихата города.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 55844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 55844 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Қапшағай қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша А.Т.Сатыбалдиева) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата города "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Ю. Донская
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 29 марта 2016 года № 2-8 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 57-239 "О бюджете города Капшагай на 2016-2018 годы"

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Ю. Донская
Қапшағай қалалық мәслихатының
хатшысы Қ. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 наурыздағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 57-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-8 шешіміне 1-қосымша