О бюджете города Текели на 2017-2019 годы
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 21 декабря 2016 года № 11-55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской 28 декабря 2016 года № 4045.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1)доходы 3071247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 241496 тысяч тенге;
неналоговые поступления 27815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 40120 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2761816 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 482200 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 862626 тысяч тенге;
субвенции 1416990 тысяч тенге;
2)затраты 3127289 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 56042 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 56042 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 20-130 (вводится в действие с 01.01. 2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в сумме 1301 тысяча тенге.
3. Учесть, что в городском бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 923 тысячи тенге согласно приложению 4.
Акиму сельского округа обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень городских бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год согласно приложению 5.

Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-55 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 желтоқсанда № 4045 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 3071247 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 241496 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 40120 мың теңге;
трансферттер түсімі 2761816 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 482200 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 862626 мың теңге;
субвенциялар 1416990 мың теңге;
2)шығындар 3127289 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 56042 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 56042 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 08.12.2017 № 20-130 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 1301 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 923 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округ әкімі жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2017 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата В. Кубрак
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от "22" декабря 2016 года № 11-55 "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы"
Бюджет города Текели на 2017 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 20-130 (вводится в действие с 01.01. 2017).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы В. Кубрак
Текелі қалалық хатшысы
мәслихатының Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы "21" желтоқсандағы "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-55 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Текелі қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 08.12.2017 № 20-130 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

4 815
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39 746
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 012
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
501
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
128 182
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
215 076
1
Социальное обеспечение
14 930
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 866
005
Государственная адресная социальная помощь
2 243
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 623
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 064
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 064
2
Социальная помощь
167 481
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
163 146
002
Программа занятости
39 088
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
624
006
Оказание жилищной помощи
16 517
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 795
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 981
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 007
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42 331
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
14 803
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 335
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 335
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 665
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 665
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

4 815
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 746
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 012
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
501
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
128 182
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
215 076
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
14 930
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 866
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 243
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 623
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 064
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 064
2
Әлеуметтік көмек
167 481
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
163 146
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
39 088
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
624
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 517
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 795
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 981
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34 007
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
42 331
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14 803
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 335
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 335
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 665
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 665
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-55 "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы"
Трансферты органам местного самоуправления на 2017 год
Наименование
сумма
(тысяч тенге)
Всего
923
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Рудничного сельского округа города Текели"
923

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-55 шешімімен бекітілген 4 қосымша
2017 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
923
1
"Текелі қаласы Рудничный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
923

Приложение 5 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-55 "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы"
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2017 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21желтоқсандағы "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-55 шешімімен бекітілген 5 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру