О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 24 марта 2016 года № 1-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 апреля 2016 года № 3764. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 2 октября 2017 года № 19-95
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 02.10.2017 № 19-95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2015 года № 3640, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 8 января 2016 года № 2 (9790)), в решение Аксуского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 50-301 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47-289 "О бюджете Аксуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 февраля 2016 года № 3719, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 26 февраля 2016 года № 9 (9797)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4208458 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 130311 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37823 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 11283 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4029041 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1546674 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 12180 тысяч тенге;
субвенции 2470187 тысяч тенге;
2) затраты 4219131 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 30279 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 41355 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11076 тысяч тенге;

Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 04 сәуірде № 3764 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 қазандағы № 19-95 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 02.10.2017 № 19-95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3640 тіркелген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінде 2016 жылдың 8 қаңтарында № 2 (9790) жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-301 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3719 тіркелген, аудандық "Ақсу өңірі" газетінде 2016 жылдың 26 ақпанында № 9(9797) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4208458 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 130311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37823 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 11283 мың теңге;
трансферттер түсімі 4029041 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1546674 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 12180 мың теңге;
субвенциялар 2470187 мың теңге;
2) шығындар 4219131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 30279 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41355 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11076 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 46862 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 46862 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Аксуского района" (по согласованию Г. Ж. Жандосова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 46862 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 46862 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Ақсу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Г. Ж. Жандосова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Аксуского районного маслихата Г. Мусабаланов
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов
Приложение 1 к решению Аксуского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-6 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2016- 2018 годы"

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ғ. Мұсалабанов
Ақсу аудандық мәслихат хатшысы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-6 шешіміне 1-қосымша