О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 июля 2016 года № 3912. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.03.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3648, опубликованного в газете "Алакол" от 23 января 2016 года № 4), в решение Алакольского районного маслихата от 4 февраля 2016 года № 61-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2016 года № 3711, опубликованного в газете "Алакол" от 20 февраля 2016 года № 8), в решение Алакольского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-5 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2016 года № 3760, опубликованного в газете "Алакол" от 16 апреля 2016 года № 16), в решение Алакольского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 4-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 мая 2016 года № 3857, опубликованного в газете "Алакол" от 11 июня 2016 года 24),следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:

Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 27 шілдеде № 3912 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3648 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 23 қаңтарында №4 жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 61-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 12 ақпанында № 3711 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 20 ақпанында №8 жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 наурызында № 3760 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 16 сәуірінде № 16 жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырындағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 30 мамырында № 3857 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 11 маусымында № 24 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және
3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 7617456 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1600614 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16489 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5750 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5994603 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2667032 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1056717 тысяч тенге;
субвенции 2270854 тысяч тенге.
2) затраты 7793752 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28694 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9484 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 210900 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 210900 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1) кірістер 7617456 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1600614 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16489 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5750 мың теңге;
трансферттер түсімі 5994603 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2667032 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1056717 мың теңге;
субвенциялар 2270854 мың теңге;
2) шығындар 7793752 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28694 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9484 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 210900 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 210900 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Алакольского района" (по согласованию С.Н.Бекболатов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решении возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

3. "Алакөл аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С.Н.Бекболатов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау,құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Алакольского
районного маслихата К. А. Катыкбаев
Секретарь Алакольского
районного маслихата С.Р.Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы"

5. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Қ.А.Қатықбаев
Алакөл аудандық мәслихаттың
хатшысы С.Р.Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-1 шешіміне қосымша