О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 октября 2016 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 ноября 2016 года № 3997. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.03.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3648, опубликованного в газете "Алакол" от 23 января 2016 года № 4), в решение Алакольского районного маслихата от 4 февраля 2016 года № 61-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2016 года № 3711, опубликованного в газете "Алакол" от 20 февраля 2016 года № 8), в решение Алакольского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-5 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2016 года № 3760, опубликованного в газете "Алакол" от 16 апреля 2016 года № 16), в решение Алакольского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 4-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 мая 2016 года № 3857, опубликованного в газете "Алакол" от 11 июня 2016 года 24), в решение Алакольского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 июля 2016 года № 3912,опубликованного в газете "Алакол" от 06 августа 2016 года 32) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 9-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 қарашада № 3997 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3648 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 23 қаңтарында №4 жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 61-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 12 ақпанында № 3711 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 20 ақпанында №8 жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 наурызында № 3760 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 16 сәуірінде № 16 жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырындағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 30 мамырында № 3857 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 11 маусымында № 24 жарияланған) Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 27 шілдесінде № 3912 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылдың 06 тамызында № 32 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 7687458 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1586379 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15739 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 20735 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6064605 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2737067 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1056684 тысяч тенге;
субвенции 2270854 тысяч тенге.
2) затраты 7863754 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23891 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 33375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9484 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 206097 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 206097 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Алакольского района" (по согласованию С.Н.Бекболатов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решении возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономике, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және
3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7687458 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1586379 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15739 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 20735 мың теңге;
трансферттер түсімі 6064605 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2737067 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1056684 мың теңге;
субвенциялар 2270854 мың теңге;
2) шығындар 7863754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23891мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 33375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9484 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 206097 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 206097 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Алакөл аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С.Н.Бекболатов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау,құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2016 года.
Председатель
сессии Алакольского
районного маслихата К. К. Абдрахманов
Секретарь
Алакольского районного
маслихата С.Р.Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от 27 октября 2016 года № 9-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы"

5. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы Қ.К. Абдрахманов
Алакөл аудандық
мәслихаттың хатшысы С.Р. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 9-1 шешіміне қосымша

13 500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
108 815
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 477
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71 614
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
279 140
1
Социальное обеспечение
36 032
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 032
005
Государственная адресная социальная помощь
819
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35 213
2
Социальная помощь
217 990
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
217 990
002
Программа занятости
69 076
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 507
006
Оказание жилищной помощи
2 300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 349
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 205
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 589
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59 964
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 118
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 118
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 621
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 093
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстанна 2012-2018 годы
3 404
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 484 799
1
Жилищное хозяйство
96 940
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 884
027
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

13 500
005
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
108 815
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 477
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
38 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
71 614
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
279 140
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
36 032
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 032
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
819
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35 213
2
Әлеуметтік көмек
217 990
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
217 990
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
69 076
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 507
006
Тұрғын үй көмек көрсету
2 300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 349
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 205
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
39 589
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
59 964
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 118
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 118
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 621
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 093
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдара арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 404
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 484 799
1
Тұрғын үй шаруашылығы
96 940
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 884
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде обьектілерді жөндеу және абаттандыру