О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 63-353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 февраля 2016 года N 3726. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-100
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 14-100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3645 , опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 22 января 2016 года № 4), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4297837 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 217841 тысяч тенге;
неналоговые поступления 39630 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 13058 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4027308 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1397188 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 173200 тысяч тенге;
субвенции 2456920 тысяч тенге;
2) затраты 4349376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 43249 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 73175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29926 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 100698 тысяч тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 63-353 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 16 ақпанда № 3726 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 14-100 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3645 тіркелген, 2016 жылдың 22 қаңтарында № 4 "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4297837 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 217841 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 39630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13058 мың теңге;
трансферттер түсімі 4027308 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1397188 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 173200 мың теңге;
субвенциялар 2456920 мың теңге;
2) шығындар 4349376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 43249 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 73175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29926 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 100698 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита бюджета
100698 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Ескельдинского района" (по согласованию Алимбаев С. М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 100698
мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Ескелді ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. М. Әлімбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Ескельдинского районного
маслихата К. Шалимбетов
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Тастанбаев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 63-353 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 к утвержденному решению маслихата Ескельдинского района от 22 декабря 2015 года №66-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы
Бюджет Ескельдинского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Шәлімбетов
Ескелді аудандық
мәслихаттың хатшысы Қ. Тастанбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 63-353 шешіміне 1- қосымша
Ескелді ауданы маслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне бекітілген 1 қосымша
Ескелді ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР