Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Ескельдинскому району
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 21 сентября 2016 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 октября 2016 года № 3983. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 6 декабря 2017 года № 243

Ескелді ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 281 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 20 қазанда № 3983 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 243 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 06.12.2017 № 243 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Ескельдинскому району согласно приложению.

Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 06.12.2017 № 243 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел образования Ескельдинского района" Дюсебаева Берика Оналбаевича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением данного постановление возложить на заместителя акима района Алибаева К.

2. "Ескелді ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Дюсебаев Берік Оналбаевичке осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әлібаевқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ескельдинского района Ж. Ногайбеков
Приложение к постановлению акимата Ескельдинского района от "21" сентября 2016 года № 281 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение,размера подушевого финансирования и родительской платы по Ескельдинскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Ескельдинскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балдырган" акимата Ескельдинского района"
90

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы әкімі Ж. Ноғайбеков
Ескелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "21" қыркүйек "Ескелді ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 281 қаулысына қосымша
Ескелді ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққандағы бір айдағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Ескелді ауданы әкімдігінің "Балдырған " балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90