О бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2016 года № 10-57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2016 года № 4049.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5831105 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 328133 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6483 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5487989 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1216519 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 614550 тысяч тенге;
субвенции 3656920 тысяч тенге;
2) затраты 5871260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9481 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44246 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 34765 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 49636 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 49636 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2017 № 22-144 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 3021 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 41232 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".

Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-57 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 желтоқсанда № 4049 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9–бабының 2–тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5831105 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 328133 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6483 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8500 мың теңге;
трансферттер түсімі 5487989 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1216519 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 614550 мың теңге;
субвенциялар 3656920 мың теңге;
2) шығындар 5871260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9481 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44246 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 34765 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 49636 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 49636 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 11.12.2017 № 22-144 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 3021 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін–өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 41232 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін–өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата Д. Идрисов
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Алпысбаев
Согласование к решению Ескельдинского районного маслихата от "22" декабря 2016 года № 10-57 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ескельдинского района" Тулепбергенов Серик Сагиевич

6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық
мәслихатының
сессия төрағасы Д. Идрисов
Ескелді аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы "22" желтоқсан "Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне келісімі
"КЕЛІСІМ"
"Ескелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Тулепбергенов Серик Сагиевич

Приложение 5 утвержденное решением Ескельдинского районного маслихата от "22" декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Ескельдинского района на 2017-2019 годы"
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы "22" желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешімімен бекітілген 5-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атаулар
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру