О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 02 февраля 2016 года № 54-252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 февраля 2016 года № 3716. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 июля 2017 года № 14-75
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 26.07.2017 № 17-75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3654, опубликованного в газете "Иле таны" от 8 января 2016 года № 2-3 (4638)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 75 187 745 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 67 341 813 тысячи тенге;
неналоговые поступления 50 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 126 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 669 032 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 581 119 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 087 913 тысяч тенге;
2) затраты 75 899 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 48 011 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 69 993 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 21 982 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (−) 765 984 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 765 984 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 ақпандағы № 54-252 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 16 ақпанда № 3716 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 шілдедегі № 14-75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 26.07.2017 № 14-75 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3654 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 2-3 (4638) "Іле таңы" газетінде жарияланған) № 52-243 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 187 745 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 67 341 813 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 50 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 126 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 7 669 032 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 581 119 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 087 913 мың теңге;
2) шығындар 75 899 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 48 011 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 69 993 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 21 982 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 765 984 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 765 984 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімшің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімшің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Илийского района" (по соглосованию Естеусизова Гульнар Таутаевна) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе маслихата района.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Илийского района "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. "Іле ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Естеусізова Гүлнар Таутайқызы) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии маслихата
Илийского района Р. Абилева
Секретарь маслихата
Илийского района Е. Турумбетов
Приложение 1 к решению маслихата Илийского района от 02 февраля 2016 года № 54-252 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Илийского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрайымы Р. Абилева
Іле аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Тұрымбетов
Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-252 шешіміне 1-қосымша
Іле ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Іле ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

1 751 209
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 751 209
9
Прочие услуги в области образования
809 551
464
Отдел образования района (города областного значения)
809 551
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 726
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
48 780
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
363 225
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
68 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
308 820
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
372 399
1
Социальное обеспечение
65 189
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 820
005
Государственная адресная социальная помощь
3 640
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
58 180
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 369
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 369
2
Социальная помощь
264 458
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
264 458
002
Программа занятости
56 639
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42 335
006
Оказание жилищной помощи
24 907
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 965
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 090
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67 308
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 214
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 752
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42 752
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 556
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

1 751 209
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 751 209
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
807 271
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
807 271
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 726
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
46 500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
363 225
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
68 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
308 820
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
372 399
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
65 189
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 820
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 640
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
58 180
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 369
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 369
2
Әлеуметтiк көмек
264 458
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
264 458
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56 639
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42 335
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24 907
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 965
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 090
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67 308
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44 214
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 752
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42 752
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 556
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу