О признании утратившим силу решение Карасайского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 46-4 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Карасайcкого районного маслихата"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 8 декабря 2016 года № 9-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 декабря 2016 года № 4033
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 46-4 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Карасайcкого районного маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 октября 2015 года № 3471, опубликованного в газете "Заман жаршысы" от 16 октября 2015 года № 43).
2. Возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат Карасайского районного маслихата" Рымбаеву Баян Садырбаевну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата К. Абильбекова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
9-ой сессии районного маслихата Б. Айнабеков
Секретарь районного
маслихата Е. Калиев

Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Қарасай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 46-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 9-16 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 27 желтоқсанда № 4033 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Қарасай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 46-4 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 8 қазанында № 3471 тіркелген, "Заман жаршысы" газетінде 2015 жылдың 16 қазанында № 43 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Рымбаева Баян Садырбаевнаға осы шешімді әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 9-шы сессиясының төрағасы Б. Айнабеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е. Қалиев