О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 06-40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 июля 2016 года № 3920. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2017 года № 15-92
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 30.05.2017 № 15-92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3647, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 8 января 2016 года № 2 (3803), от 15 января 2016 года № 3 (3804)), в решение Кербулакского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 53-300 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3720, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 4 марта 2016 года № 10 (3811)), в решение Кербулакского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 01-10 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 апреля 2016 года № 3770, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 15 апреля 2016 года № 16 (3817)), в решение Кербулакского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 04-30 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3872, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 10 июня 2016 года № 24 (3825)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 06-40 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 27 шілдеде № 3920 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 15-92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 30.05.2017 № 15-92 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3647 тіркелген, аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде 2016 жылдың 8 қаңтарында № 2 (3803), 2016 жылдың 15 қаңтарында № 3 (3804) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 53-300 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3720 тіркелген, аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде 2016 жылдың 4 наурызында № 10 (3811) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 01-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 4 сәуірінде № 3770 тіркелген, аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде 2016 жылдың 15 сәуірінде № 16 (3817) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 04-30 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3872 тіркелген, аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде 2016 жылдың 10 маусымында № 24 (3825) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 6 284 430 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 261 304 тысяча тенге;
неналоговые поступления 20 479 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 900 тысячи тенге;
поступление трансфертов 5 998 747 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 996 881 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 169 106 тысяч тенге;
субвенции 2 832 760 тысячи тенге;
2) затраты 6 298 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46 210 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 66 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20 602 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 284 430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 261 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 479 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 900 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5 998 747 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 996 881 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 169 106 мың теңге;
субвенциялар 2 832 760 мың теңге;
2) шығындар 6 298 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 210 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 66 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20 602 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65 806 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию Ш. М. Тулегенов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65 806 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. "Кербұлақ ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Ш. М. Тулегенов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Кербулакского районного маслихата М.Айнабеков
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б.Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 06-40 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016 -2018 годы"

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық сессия
төрағасы М.Айнабеков
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б.Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 06-40 шешіміне 1 -қосымша

15926
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
79192
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
341224
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
236545
01
Социальное обеспечение
32891
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32891
005
Государственная адресная социальная помощь
6060
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26831
2
Социальная помощь
168579
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
168579
002
Программа занятости
35173
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23437
006
Оказание жилищной помощи
21506
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19507
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2036
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42331
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24589
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35075
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24866
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1805
021
Капитальные расходы государственного органа
5000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3404
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
91607
1
Жилищное хозяйство
74515
464
Отдел образования района (города областного значения)
2727
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

15926
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6000
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
79192
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
24200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
341224
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
236545
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32891
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32891
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6060
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26831
2
Әлеуметтiк көмек
168579
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168579
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35173
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23437
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21506
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19507
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2036
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42331
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24589
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35075
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35075
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24866
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1805
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3404
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
91607
1
Тұрғын үй шаруашылығы
74515
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2727
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу