Об изменении границы (черт) населенных пунктов Райымбекского района
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2016 года № 5-31 и постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 19 мая 2016 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 июня 2016 года № 3893
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Райымбекского района изменить согласно прилагаемым схематическим картам:
1) изменить границу (черту) села Болексаз Болексазского сельского округа на 15,0 гектаров, установив новые границы села Болексаз общей площадью 91,0 гектаров;
2) изменить границу (черту) села Жамбыл Жамбылского сельского округа на 27,7 гектаров, установив новые границы села Жамбыл общей площадью 77,7 гектаров;
3) изменить границу (черту) села Каратоган Жамбылского сельского округа на 44,2 гектаров, установив новые границы села Каратоган общей площадью 153,2 гектаров;
4) изменить границу (черту) села Жылысай Жылысайского сельского округа на 12,3 гектаров, установив новые границы села Жылысай общей площадью 176,3 гектаров;
5) изменить границу (черту) села Какпак Какпакского сельского округа на 36,0 гектаров, установив новые границы села Какпак общей площадью 124,0 гектаров;
6) изменить границу (черту) села Карасаз Карасазского сельского округа на 24,7 гектаров, установив новые границы села Карасаз общей площадью 144,7 гектаров;
7) изменить границу (черту) села Каркара Каркаринского сельского округа на 43,9 гектаров, установив новые границы села Каркара общей площадью 204,9 гектаров;
8) изменить границу (черту) села Акай Нусипбеков Карабулакского сельского округа на 60,3 гектаров, установив новые границы села Акай Нусипбеков общей площадью 210,3 гектаров;
9) изменить границу (черту) села Саты Сатинского сельского округа на 20,3 гектаров, установив новые границы села Саты общей площадью 65,3 гектаров;
10) изменить границу (черту) села Кызылшекара Сумбинского сельского округа на 41,1 гектаров, установив новые границы села Кызылшекара общей площадью 142,1 гектаров.
11) изменить границу (черту) села Жалаулы Узынбулакского сельского округа на 11,1 гектаров, установив новые границы села Жалаулы общей площадью 61,1 гектаров;

Райымбек ауданының елді мекендерінің шекараларын шектерін) өзгерту туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 5-31 шешімі және Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 178 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 23 маусымда № 3893 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Райымбек ауданының әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауданының елді мекендерінің шекаралары (шектері) қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Бөлексаз ауылдық округіндегі Болексаз ауылының шекарасы (шегі) 15,0 гектарға өзгертіліп, Болексаз ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 91,0 гектар болып белгіленсін;
2) Жамбыл ауылдық округіндегі Жамбыл ауылының шекарасы (шегі)
27,7 гектарға өзгертіліп, Жамбыл ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 77,7 гектар болып белгіленсін;
3) Жамбыл ауылдық округіндегі Қаратоған ауылының шекарасы (шегі)
44,2 гектарға өзгертіліп, Қаратоған ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 153,2 гектар болып белгіленсін;
4) Жылысай ауылдық округіндегі Жылысай ауылының шекарасы (шегі) 12,3 гектарға өзгертіліп, Жылысай ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 176,3 гектар болып белгіленсін;
5) Қақпақ ауылдық округіндегі Қақпақ ауылының шекарасы (шегі)
36,0 гектарға өзгертіліп, Қақпақ ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 124,0 гектар болып белгіленсін;
6) Қарасаз ауылдық округіндегі Қарасаз ауылының шекарасы (шегі)
24,7 гектарға өзгертіліп, Қарасаз ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 144,7 гектар болып белгіленсін;
7) Қарқара ауылдық округіндегі Қарқара ауылының шекарасы (шегі) 43,9 гектарға өзгертіліп, Қарқара ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 204,9 гектар болып белгіленсін;
8) Қарабұлақ ауылдық округіндегі Ақай Нүсіпбеков ауылының шекарасы (шегі) 60,3 гектарға өзгертіліп, Ақай Нүсіпбеков ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 210,3 гектар болып белгіленсін;
9) Саты ауылдық округіндегі Саты ауылының шекарасы (шегі)
20,3 гектарға өзгертіліп, Саты ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі
65,3 гектар болып белгіленсін;
10) Сүмбе ауылдық округіндегі Қызылшекара ауылының шекарасы (шегі) 41,1 гектарға өзгертіліп, Қызылшекара ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 142,1 гектар болып белгіленсін;
11) Ұзынбұлақ ауылдық округіндегі Жалаулы ауылының шекарасы (шегі) 11,1 гектарға өзгертіліп, Жалаулы ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 61,1 гектар болып белгіленсін.

2. Руководителю государственного учреждения "Отдел земельных отношении Райымбекского района" Р. Адилжанову и руководителю государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Райымбекского района" Тауекелову Ермеку Иргебаевичу принять вытекающие меры из настоящего совместного решения Райымбекского районного маслихата и постановления акимата Райымбекского района.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел земельных отношении Райымбекского района" Р. Адилжанова опубликование настоящего совместного решения Райымбекского районного маслихата и постановления акимата Райымбекского района после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе Райымбекского районного маслихата и акимата Райымбекского района.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Райымбекского районного маслихата и постановления акимата Райымбекского района возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По промышленности, строительства, связи, транспорта, коммуникации, энергетики, топливных ресурсов и сельского хозяйства, регулированию земельных отношении, охране окружающей среды, рациональному использованию природных ресурсов" и на заместителя акима Райымбекского района Нурдавлетова Мадени Нурадиловича.
5. Настоящее совместное решение Райымбекского районного маслихата и постановление акимата Райымбекского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
Райымбекского районного
маслихата Е. Кудабаев
Аким Райымбекского
района Ж. Тажиев

2. "Райымбек ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Р. Адилжановқа және "Райымбек ауданының сәулет және қалақұрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Тауекелов Ермек Иргебаевичке осы бірлескен Райымбек аудандық мәслихатының шешімі мен Райымбек ауданы әкімдігінің қаулысынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Райымбек ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Р. Адилжановқа осы бірлескен Райымбек аудандық мәслихатының шешімі мен Райымбек ауданы әкімдігінің қаулысын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Райымбек аудандық мәслихатының және Райымбек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы бірлескен Райымбек аудандық мәслихатының шешімі мен Райымбек ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылауды Райымбек аудандық мәслихатының "Өнеркәсіп, құрылыс, байланыс, транспорт, коммуникация, энергетика, отын ресурстары және ауылшаруашылығы, жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына және Райымбек ауданы әкімінің орынбасары Нурдавлетов Мадени Нурадиловичке жүктелсін.
5. Осы бірлескен Райымбек аудандық мәслихатының шешімі мен Райымбек ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
хатшысы, сессия төрағасы Е. Құдабаев
Райымбек ауданының
әкімі Ж. Тажиев