Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 01 февраля 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 февраля 2016 года № 3704. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 09 января 2017 года № 03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 09.01.2017 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Панфиловской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Панфиловского района" Сарикову Гульмиру Сарсеновну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магрупову Розу Азаматовну.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абдулдаев
Приложение 1 к постановлению акимата Панфиловского района от "01" февраля 2016 года № 12 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Панфиловском районе
1. По городу Жаркент:
1) город Жаркент, стенд по улице Лутфуллина (между улицами Розыбакиева и Головацкого);
2) город Жаркент, улица Головацкого, стенд у здания Жаркентского родильного дома;

Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы № 12 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 12 ақпанда № 3704 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 09 қаңтардағы № 03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 09.01.2017 № 03 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Панфилов ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Гүлмира Сәрсенқызы Сариковаға осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Роза Азаматқызы Мағруповаға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев
Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "01" ақпандағы "Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 12 қаулысына 1-қосымша
Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Жаркент қаласы бойынша:
1) Жаркент қаласы, Лутфуллин көшесіндегі стенд (Розыбакиев және Головацкий көшелерінің аралығы);
2) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, Жаркент перзентханасы ғимаратының жанындағы стенд;

3) город Жаркент, стенд на пересечении улиц Розыбакиева и Жмутского;
4) город Жаркент, улица Головацкого, № 51б, стенд у здания филиала республиканского государственного предприятия "Центра обслуживания населения" отдела Панфиловского района по Алматинской области.
2. По Баскунчинскому сельскому округу:
1) село Баскунчи, улица Карабалаева, № 77, стенд у здания Баскунчинского сельского Дома культуры;
2) село Алмалы, стенд по улице Елтинди батыра (возле отделения почтовой связи Алмалы).
3. По Пиджимскому сельскому округу:
1) село Пиджим, улица Уалиханова, № 37, стенд у здания врачебной амбулатории Пиджим;
2) село Пиджим, стенд у здания врачебной амбулатории Пиджим на юго-восточной части;
3) село Нижний Пиджим, улица Мухамади, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Нижний Пиджим;
4) село Хоргос, улица Жибек Жолы, № 22, стенд у здания медицинского пункта Хоргос;
5) село Ават, улица Бейбитшилик, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Ават.
4. По Бирликскому сельскому округу:
1) село Алтыуй, улица Желтоксан, № 21, стенд у здания Алтыуйского сельского Дома культуры;
2) село Надек, улица Асановой, № 11, стенд у здания Надекского сельского клуба;
3) село Шижин, улица Кастеева, № 29/1, стенд у здания медицинского пункта Шижин.
5. По Талдынскому сельскому округу:
1) село Лесновка, улица Пащенко, № 57, стенд у здания средней школы имени Д.Ракышулы с дошкольным мини центром;
2) село Енбекши, улица Жаналык, стенд у здания Енбекшинского сельского Дома культуры;
3) село Нагараши, улица Нуржеке батыра, № 10, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Нагараши.
6. По Сарыбельскому сельскому округу:
1) село Сарыбель, улица Сатай батыра, стенд у здания врачебной амбулатории Сарыбель;
2) село Садыр, улица Тохтамова, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Садыр;
3) село Турпан, улица Уалиханова, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Турпан.
7. По Ушаральскому сельскому округу:
1) село Ушарал, улица Абая, № 62, стенд у здания врачебной амбулатории Ушарал;
2) село Акарал, улица Уалиханова, № 9/1, стенд у здания медицинского пункта Акарал.
8. По Улкен Шыганскому сельскому округу:
1) село Улкен Шыган, улица Сатай батыра, № 29/2, стенд у здания врачебной амбулатории Улкен Шыган;
2) село Киши Шыган, улица Бегимбетова, № 53, стенд у здания врачебной амбулатории Киши Шыган;

3) Жаркент қаласы, Розыбакиев және Жмутский көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 51б, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Алматы облысы бойынша филиалының Панфилов аудандық бөлімі ғимаратының жанындағы стенд.
2. Басқұншы ауылдық округі бойынша:
1) Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі, № 77, Басқұншы ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесіндегі стенд (Алмалы пошта байланыс бөлімшесінің жанында).
3. Пиджим ауылдық округі бойынша:
1) Пиджим ауылы, Уәлиханов көшесі, № 37, Пиджим дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Пиджим ауылы, оңтүстік-шығыс бөлігіндегі Пиджим дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Төменгі Пиджим ауылы, Мухамади көшесі, № 1, Төменгі Пиджим фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Қорғас ауылы, Жібек Жолы көшесі, № 22, Қорғас медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
5) Ават ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1, Ават фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
4. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі, № 21, Алтыүй ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Надек ауылы, Асанова көшесі, № 11, Надек ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Шежін ауылы, Қастеев көшесі, № 29/1, Шежін медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
5. Талды ауылдық округі бойынша:
1) Лесновка ауылы, Пащенко көшесі, № 57, Д.Рақышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен ғимаратының жанындағы стенд;
2) Еңбекші ауылы, Жаңалық көшесі, Еңбекші ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Нағарашы ауылы, Нұржеке батыр көшесі, № 10, Нағарашы фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
6. Сарыбел ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбел ауылы, Сатай батыр көшесі, Сарыбел дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Садыр ауылы, Тохтамов көшесі, Садыр фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі, Тұрпан фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
7. Үшарал ауылдық округі бойынша:
1) Үшарал ауылы, Абай көшесі, № 62, Үшарал дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ақарал ауылы, Уәлиханов көшесі, № 9/1, Ақарал медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
8. Үлкен Шыған ауылдық округі бойынша:
1) Үлкен Шыған ауылы, Сатай батыр көшесі, № 29/2, Үлкен Шыған дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Кіші Шыған ауылы, Бегімбетов көшесі, № 53, Кіші Шыған дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;

3) село Кырыккудык, улица Бейбитшилик, № 7, стенд у здания врачебной амбулатории Кырыккудык;
4) село Аккент, улица Аккент, стенд у здания медицинского пункта Аккент.
9. По Коктальскому сельскому округу:
1) село Коктал, улица Желтоксан, № 1, стенд у здания Коктальской сельской больницы;
2) село Коктал, стенд на пересечении улиц Уалиханова и А.Ыбыраймолдаулы;
3) село Акжазык, стенд по улице Китапбека (возле отделения почтовой связи Акжазык);
4) село Аккудык, улица Орталык, № 4/1, стенд у здания медицинского пункта Аккудык.
10. По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Бауыржана Момышулы, стенд у здания врачебной амбулатории Айдарлы;
2) село Дарбазакум, улица Маметовой, стенд у здания медицинского пункта Дарбазакум;
3) село Сарпылдак, улица Бейбитшилик, стенд у здания медицинского пункта Сарпылдак.
11. По Коныроленскому сельскому округу:
1) село Коныролен, улица Кожбанбет би, № 40, стенд у здания Коныроленской сельской больницы;
2) село Ынталы, улица Кожбанбет би, № 13, стенд у здания медицинского пункта Ынталы;
3) село Борибай би, улица Кожбанбет би, № 1а, стенд у здания медицинского пункта Борибай би;
4) село Сарытобе, улица Абая, № 3, стенд у здания медицинского пункта Сарытобе;
5) село Керимагаш, улица Жастар, стенд у здания медицинского пункта Керимагаш.
12. По Улкенагашскому сельскому округу:
1) село Аулиеагаш, улица Шанти би, № 4, стенд у здания Аулиеагашского сельского Дома культуры;
2) село Коктал-Арасан, улица Уалиханова, стенд у здания медицинского пункта Коктал-Арасан.
13. По Чулакайскому сельскому округу:
1) село Чулакай, улица Чулакай, № 76, стенд у здания врачебной амбулатории Чулакай;
2) село Диханкайрат, улица Азимбаева, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Диханкайрат.
14. По Жаскентскому сельскому округу:
1) село Головацкий, улица Домалак ана, № 3, стенд у здания средней школы имени Головацкого с дошкольным мини-центром;
2) село Суптай, улица Абая, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта Суптай.
Приложение 2 к постановлению акимата Панфиловского района от "01" февраля 2016 года № 12 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Панфиловском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Панфиловском районе

3) Қырыққұдық ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 7, Қырыққұдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
4) Ақкент ауылы, Ақкент көшесі, Ақкент медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
9. Көктал ауылдық округі бойынша:
1) Көктал ауылы, Желтоқсан көшесі, № 1, Көктал ауылдық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көктал ауылы, Уәлиханов және Ә.Ыбыраймолдұлы көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Ақжазық ауылы, Кітапбек көшесіндегі стенд (Ақжазық пошта байланыс бөлімшесінің жанында);
4) Аққұдық ауылы, Орталық көшесі, № 4/1, Аққұдық медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
10. Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1) Айдарлы ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Дарбазақұм ауылы, Мәметова көшесі, Дарбазақұм медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Сарпылдақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, Сарпылдақ медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
11. Қоңырөлең ауылдық округі бойынша:
1) Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 40, Қоңырөлең ауылдық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 13, Ынталы медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Бөрібай би ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 1а, Бөрібай би медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Сарытөбе ауылы, Абая көшесі, № 3, Сарытөбе медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
5) Керімағаш ауылы, Жастар көшесі, Керімағаш медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
12. Үлкенағаш ауылдық округі бойынша:
1) Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі, № 4, Әулиеағаш ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі, Көктал-Арасан медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд.
13. Шолақай ауылдық округі бойынша:
1) Шолақай ауылы, Шолақай көшесі, № 76, Шолақай дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Диханқайрат ауылы, Азимбаев көшесі, Диханқайрат фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
14. Жаскент ауылдық округі бойынша:
1) Головацкий ауылы, Домалақ ана көшесі, № 3, Головацкий атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен ғимаратының жанындағы стенд;
2) Суптай ауылы, Абай көшесі, Суптай фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "01" ақпандағы "Панфилов ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 12 қаулысына 2-қосымша
Панфилов ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар

1. По городу Жаркент:
1) город Жаркент, улица Туркебаева, № 41, актовый зал средней школы имени Х.Хамраева с дошкольным мини-центром;
2) город Жаркент, улица Ыбраймолдаева, № 46, актовый зал средней школы имени Н.Крупской;
3) город Жаркент, улица Головацкого, актовый зал Жаркентского родильного дома;
4) город Жаркент, улица Головацкого, № 290, Панфиловский производственный участок Алматинского филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. По Баскунчинскому сельскому округу:
1) село Баскунчи, улица Карабалаева, № 77, актовый зал Баскунчинского сельского Дома культуры;
2) село Алмалы, улица Солтанай батыра, № 87, актовый зал Алмалинского сельского Дома культуры.
3. По Пиджимскому сельскому округу:
1) село Пиджим, улица Уалиханова, № 37, врачебная амбулатория Пиджим;
2) село Пиджим, врачебная амбулатория Пиджим на юго-восточной части;
3) село Нижний Пиджим, улица Ходжамярова, № 2/2, актовый зал Нижнего Пиджимского сельского Дома культуры;
4) село Хоргос, улица Жибек Жолы, № 22, медицинский пункт Хоргос;
5) село Ават, улица Бейбитшилик, № 1, фельдшерско-акушерский пункт Ават.
4. По Бирликскому сельскому округу:
1) село Алтыуй, улица Желтоксан, № 21, актовый зал Алтыуйского сельского Дома культуры;
2) село Надек, улица Асановой, № 11, зал Надекского сельского клуба;
3) село Шижин, улица Кастеева, № 29/1, медицинский пункт Шижин.
5. По Талдынскому сельскому округу:
1) село Лесновка, улица Пащенко, № 57, актовый зал средней школы имени Д.Ракышулы с дошкольным мини центром;
2) село Енбекши, улица Жаналык, актовый зал Енбекшинского сельского Дома культуры;
3) село Нагараши, улица Нуржеке батыра, № 10, фельдшерско-акушерский пункт Нагараши.
6. По Сарыбельскому сельскому округу:
1) село Сарыбель, улица Сатай батыра, врачебная амбулатория Сарыбель;
2) село Садыр, улица Тохтамова, фельдшерско-акушерский пункт Садыр;
3) село Турпан, улица Уалиханова, фельдшерско-акушерский пункт Турпан.
7. По Ушаральскому сельскому округу:
1) село Ушарал, улица Абая, № 62, врачебная амбулатория Ушарал;
2) село Акарал, улица Уалиханова, № 9/1, медицинский пункт Акарал.
8. По Улкен Шыганскому сельскому округу:
1) село Улкен Шыган, улица Сатай батыра, № 29/2, врачебная амбулатория Улкен Шыган;
2) село Киши Шыган, улица Жибек Жолы, сельская библиотека Киши Шыган;
3) село Кырыккудык, улица Ходжамярова, актовый зал Кырыккудыкского сельского Дома культуры;
4) село Аккент, улица Аккент, медицинский пункт Аккент.
9. По Коктальскому сельскому округу:

1. Жаркент қаласы бойынша:
1) Жаркент қаласы, Туркебаев көшесі, № 41, Х.Хамраев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен акті залы;
2) Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі, № 46, Н.Крупская атындағы орта мектептің акті залы;
3) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, Жаркент перзентханасының акті залы;
4) Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, № 290, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазсушар" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Алматы филиалының Панфилов өндірістік учаскесі.
2. Басқұншы ауылдық округі бойынша:
1) Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі, № 77, Басқұншы ауылдық Мәдениет үйінің акті залы;
2) Алмалы ауылы, Солтанай батыр көшесі, № 87, Алмалы ауылдық Мәдениет үйінің акті залы.
3. Пиджим ауылдық округі бойынша:
1) Пиджим ауылы, Уәлиханов көшесі, № 37, Пиджим дәрігерлік амбулаториясы;
2) Пиджим ауылы, оңтүстік-шығыс бөлігіндегі Пиджим дәрігерлік амбулаториясы;
3) Төменгі Пиджим ауылы, Ходжамяров көшесі, № 2/2, Төменгі Пиджим ауылдық Мәдениет үйінің акті залы;
4) Қорғас ауылы, Жібек Жолы көшесі, № 22 Қорғас медициналық пункт;
5) Ават ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1, Ават фельдшерлік-акушерлік пункт.
4. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі, № 21, Алтыүй ауылдық Мәдениет үйінің акті залы;
2) Надек ауылы, Асанова көшесі, № 11, Надек ауылдық клубтың залы;
3) Шежін ауылы, Қастеев көшесі, № 29/1, Шежін медициналық пункт.
5. Талды ауылдық округі бойынша:
1) Лесновка ауылы, Пащенко көшесі, № 57, Д.Рақышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен акті залы;
2) Еңбекші ауылы, Жаңалық көшесі, Еңбекші ауылдық Мәдениет үйінің акті залы;
3) Нағарашы ауылы, Нұржеке батыр көшесі, № 10, Нағарашы фельдшерлік-акушерлік пункт.
6. Сарыбел ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбел ауылы, Сатай батыр көшесі, Сарыбел дәрігерлік амбулаториясы;
2) Садыр ауылы, Тохтамов көшесі, Садыр фельдшерлік-акушерлік пункт;
3) Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі, Тұрпан фельдшерлік-акушерлік пункт.
7. Үшарал ауылдық округі бойынша:
1) Үшарал ауылы, Абай көшесі, № 62, Үшарал дәрігерлік амбулаториясы;
2) Ақарал ауылы, Уәлиханов көшесі, № 9/1, Ақарал медициналық пункт.
8. Үлкен Шыған ауылдық округі бойынша:
1) Үлкен Шыған ауылы, Сатай батыр көшесі, № 29/2, Үлкен Шыған дәрігерлік амбулаториясы;
2) Кіші Шыған ауылы, Жібек Жолы көшесі, Кіші Шыған ауылдық кітапханасы;
3) Қырыққұдық ауылы, Ходжамяров көшесі, Қырыққұдық ауылдық Мәдениет үйінің акті залы;
4) Ақкент ауылы, Ақкент көшесі, Ақкент медициналық пункт.
9. Көктал ауылдық округі бойынша:

1) село Коктал, улица Желтоксан, № 1, Коктальская сельская больница;
2) село Акжазык, улица Жетису, № 56, фельдшерско-акушерский пункт Акжазык;
3) село Аккудык, улица Орталык, № 4/1, медицинский пункт Аккудык.
10. По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Бауыржана Момышулы, врачебная амбулатория Айдарлы;
2) село Дарбазакум, улица Маметовой, медицинский пункт Дарбазакум;
3) село Сарпылдак, улица Бейбитшилик, медицинский пункт Сарпылдак.
11. По Коныроленскому сельскому округу:
1) село Коныролен, улица Кожбанбет би, № 40, Коныроленская сельская больница;
2) село Ынталы, улица Кожбанбет би, № 13, медицинский пункт Ынталы;
3) село Борибай би, улица Кожбанбет би, № 1а, медицинский пункт Борибай би;
4) село Сарытобе, улица Абая, № 3, медицинский пункт Сарытобе;
5) село Керимагаш, улица Жастар, медицинский пункт Керимагаш.
12. По Улкенагашскому сельскому округу:
1) село Аулиеагаш, улица Шанти би, № 4, актовый зал Аулиеагашского сельского Дома культуры;
2) село Коктал-Арасан, улица Уалиханова, медицинский пункт Коктал-Арасан.
13. По Чулакайскому сельскому округу:
1) село Чулакай, улица Чулакай, № 76, врачебная амбулатория Шолакай;
2) село Диханкайрат, улица Азимбаева, зал Диханкайратского сельского клуба.
14. По Жаскентскому сельскому округу:
1) село Головацкий, улица Домалак ана, № 3, актовый зал средней школы имени Головацкого с дошкольным мини-центром;
2) село Суптай, улица Абая, фельдшерско-акушерский пункт Суптай.

1) Көктал ауылы, Желтоқсан көшесі, № 1, Коктал ауылдық ауруханасы;
2) Ақжазық ауылы, Жетісу көшесі, № 56, Ақжазық фельдшерлік-акушерлік пункт;
3) Аққұдық ауылы, Орталық көшесі, № 4/1, Аққұдық медициналық пункт.
10. Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1) Айдарлы ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы;
2) Дарбазақұм ауылы, Мәметова көшесі, Дарбазақұм медициналық пункт;
3) Сарпылдақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, Сарпылдақ медициналық пункт.
11. Қоңырөлең ауылдық округі бойынша:
1) Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 40, Қоңырөлең ауылдық ауруханасы;
2) Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 13, Ынталы медициналық пункт;
3) Бөрібай би ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 1а, Бөрібай би медициналық пункт;
4) Сарытөбе ауылы, Абай көшесі, № 3, Сарытөбе медициналық пункт;
5) Керімағаш ауылы, Жастар көшесі, Керімағаш медициналық пункт.
12. Үлкенағаш ауылдық округі бойынша:
1) Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі, № 4, Әулиеағаш ауылдық Мәдениет үйінің акті залы;
2) Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі, Көктал-Арасан медициналық пункт.
13. Шолақай ауылдық округі бойынша:
1) Шолақай ауылы, Шолақай көшесі, № 76, Шолақай дәрігерлік амбулаториясы;
2) Диханқайрат ауылы, Азимбаев көшесі, Диқанқайрат ауылдық клубтың залы.
14. Жаскент ауылдық округі бойынша:
1) Головацкий ауылы, Домалақ ана көшесі, № 3, Головацкий атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен акті залы;
2) Суптай ауылы, Абай көшесі, Суптай фельдшерлік-акушерлік пункт.