О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 " О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 июля 2016 года № 3927. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09 июня 2017 года № 15-88
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 15-88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря
2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3646, опубликованного в районной газете "Талгар" от 15 января 2016 года № 02-03 (4186-4187)), в решение Талгарского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 54-301 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3717, опубликованного в районной газете "Талгар" от 23 февраля 2016 года № 10-11 (4194-4195)), в решение Талгарского районного маслихата от 29 марта 2016 года № 2-9 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы"(зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 апреля 2016 года № 3773, опубликованного в районной газете "Талгар" от 15 апреля 2016 года № 18-19 (4202-4203)), в решение Талгарского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 4-20 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3869, опубликованного в районной газете "Талгар" от 17 июня 2016 года № 27-28 (4205-4206)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-29 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 шілдеде № 3927 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 09 маусымдағы № 15-88 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 15-88 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3646 тіркелген, аудандық "Талғар" газетінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 02-03 (4186-4187) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-301 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3717 тіркелген, аудандық "Талғар" газетінде 2016 жылдың 23 ақпанында № 10-11 (4194-4195) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 наурыздағы "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 6 сәуірінде № 3773 тіркелген, аудандық "Талғар" газетінде 2016 жылдың 15 сәуірінде № 18-19 (4202-4203) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-20 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырдағы № 3869 тіркелген, аудандық "Талғар" газетінде 2016 жылдың 17 маусымдағы № 27-28 (4205-4206) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год следующих объемах:
1) доходы 15 133 857 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 549 785 тысяч тенге;
неналоговые поступления 72 446 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 657 489 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 854 137 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 521 426 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 326 362 тысяч тенге;
субвенции 2 006 349 тысяч тенге;
2) затраты 15 179 377 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 564 357 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 575 106 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 10 749 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 615 787 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 615 787 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15 133 857 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 549 785 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 72 446 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 657 489 мың теңге;
трансферттер түсімдері 11 854 137 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 521 426 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 326 362 мың теңге;
субвенциялар 2 006 349 мың теңге;
2) шығындар 15 179 377 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 564 357 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 575 106 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 10 749 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 615 787 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 615 787 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Талгарский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию А. М. Кисибаева) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

3. "Талғар аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша А. М. Кисибаева) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Талгарского районного
маслихата К. Тургенбаев
Секретарь
Талгарского районного
маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение к решению Талгарского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-29 "О внесений изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы"

5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Түргенбаев
Талғар аудандық мәслихат
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016 -2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-29 шешіміне қосымша