О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 24 февраля 2016 года № 46-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2016 года № 2952
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2868, опубликованно в газете "Знамя труда" от 7 января 2016 года №1) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "169 801 451" заменить цифрами "169 833 197";
цифры "153 088 660" заменить цифрами "153 120 406";
в подпункте 2):
цифры "168 721 893" заменить цифрами "168 536 410";
в подпункте 4):
цифры "79 560" заменить цифрами "567 796";
в подпункте 5):
цифры "-1 484 743" заменить цифрами "-1 755 750";
в подпункте 6):
цифры "1 484 743" заменить цифрами "1 755 750".
Пункт 1 дополнить следующим абзацем:
"Используемые остатки бюджетных средств - 271 007 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.

"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 46-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 наурызда № 2952 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2868 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 қаңтарында №1-2 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"169 801 451" сандары "169 833 197" сандарымен ауыстырылсын;
"153 088 660" сандары "153 120 406" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"168 721 893" сандары "168 536 410" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"79 560" сандары "567 796" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-1 484 743" сандары "-1 755 750" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"1 484 743" сандары "1 755 750" сандарымен ауыстырылсын.
1 тармақ келесідей абзацпен толықтырылсын:
"Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 271 007 мың теңге".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

143 237
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
25 084
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
50 094
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
195 869
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
28 901
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
59 241
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
18 287
029
Методическая работа
60 138
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 168
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
602 169
05
Здравоохранение
37 721 340
253
Управление здравоохранения области
430 845
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
430 845
253
Управление здравоохранения области
944 412
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
643 693
006
Услуги по охране материнства и детства
260 705
007
Пропаганда здорового образа жизни
38 752
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 262
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 840 273
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 840 273
253
Управление здравоохранения области
10 837 336
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 041 601
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
236 662
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
671 227
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
121 010
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

143 237
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
25 084
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 094
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
195 869
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
28 901
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
59 241
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
18 287
029
Әдістемелік жұмыс
60 138
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13 168
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
602 169
05
Денсаулық сақтау
37 721 340
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
430 845
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
430 845
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
944 412
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
643 693
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
260 705
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
38 752
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 262
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 840 273
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 840 273
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 837 336
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 041 601
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
236 662
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
671 227
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
121 010
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

445 570
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
423 191
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 564 378
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
9 292
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 324 405
253
Управление здравоохранения области
20 596 792
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
903 642
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
155 269
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
18 895 889
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
641 992
253
Управление здравоохранения области
1 527 678
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 484 704
029
Областные базы спецмедснабжения
42 974
253
Управление здравоохранения области
1 544 004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
152 907
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
45 713
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 365
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
87 679
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
75 308
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 400
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 103 432
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 039 805
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 306 834
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

445 570
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
423 191
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 564 378
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
9 292
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 324 405
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 596 792
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
903 642
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
155 269
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
18 895 889
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
641 992
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 527 678
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 484 704
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
42 974
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 544 004
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
152 907
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
45 713
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 365
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
87 679
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
75 308
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 400
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 103 432
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 039 805
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 306 834
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

692 042
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
796 173
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
261 043
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
287 790
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
269 786
261
Управление образования области
444 086
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
393 123
037
Социальная реабилитация
50 963
256
Управление координации занятости и социальных программ области
307 152
003
Социальная поддержка инвалидов
307 152
256
Управление координации занятости и социальных программ области
857 817
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 694
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
13 026
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
42 015
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
34 419
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
206 073
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 594
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
196 294
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
45 936
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

692 042
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
796 173
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
261 043
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
287 790
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 786
261
Облыстың білім басқармасы
444 086
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
393 123
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 963
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
307 152
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
307 152
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
857 817
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 694
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
13 026
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
42 015
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
34 419
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
206 073
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 594
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 294
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
45 936
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

38 296
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
538
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
174 932
263
Управление внутренней политики области
35 793
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 793
270
Управление по инспекции труда области
55 650
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 662
003
Капитальные расходы государственного органа
988
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
32 473
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
32 473
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 057 196
253
Управление здравоохранения области
281 102
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
281 102
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 631
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9 631
261
Управление образования области
2 267 833
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 044 541
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
223 292
273
Управление культуры, архивов и документации области
191 506
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
180 459
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 047
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 149 916
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
823 436
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

38 296
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
538
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
174 932
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 793
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 793
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
55 650
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 662
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
988
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
32 473
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 473
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 057 196
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
281 102
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
281 102
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 631
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9 631
261
Облыстың білім басқармасы
2 267 833
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 044 541
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
223 292
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
191 506
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
180 459
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 047
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 149 916
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
823 436
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 326 480
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 119 459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
55 642
005
Капитальные расходы государственного органа
1 088
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
408 348
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
38 285
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
6 841
038
Развитие коммунального хозяйства
33 031
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
576 224
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 034 501
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 034 501
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 248
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3 248
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 569 879
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 010 022
005
Поддержка культурно-досуговой работы
221 010
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
301 841
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
487 171
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
335 963
026
Развитие объектов культуры
335 963
285
Управление физической культуры и спорта области
3 701 164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
42 652
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
227 588
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
2 506 817
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 030
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
923 077
263
Управление внутренней политики области

1 326 480
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 119 459
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 642
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 088
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
408 348
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
38 285
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
6 841
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
33 031
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
576 224
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 034 501
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 034 501
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 248
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 248
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 569 879
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 010 022
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
221 010
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
301 841
008
Театр және музыка өнерін қолдау
487 171
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
335 963
026
Мәдениет объектілерін дамыту
335 963
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 701 164
001
Жергіліктті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 652
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
227 588
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
2 506 817
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 030
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
923 077
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

535
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 203 712
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
18 500
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
186 974
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
50 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
63 462
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
178
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
700 000
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
400 676
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
303 842
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
21 704
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 798 075
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
30 700
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
76 768
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 099
033
Развитие объектов сельского хозяйства
2 099
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
75 139
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
52 556
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
22 583
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
874 523
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение

535
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 203 712
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
18 500
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
186 974
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
50 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
63 462
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
178
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
700 000
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
400 676
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
303 842
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
21 704
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 798 075
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
30 700
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
76 768
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 099
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 099
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
75 139
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
52 556
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
22 583
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
874 523
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

353 765
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
353 765
13
Прочие
19 013 279
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 786 311
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
34 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
16 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
1 669 676
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
66 635
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
131 591
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
131 591
257
Управление финансов области
16 704 830
012
Резерв местного исполнительного органа области
334 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
882 549
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
15 488 281
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
298 814
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
298 814
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
91 733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
91 367
003
Капитальные расходы государственного органа
366
15
Трансферты
51 574 447
257
Управление финансов области
51 574 447
007
Субвенции
51 141 313
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
108 890
051
Трансферты органам местного самоуправления
314 772
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

353 765
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
353 765
13
Басқалар
19 013 279
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 786 311
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау"
34 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
16 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау"
1 669 676
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру"
66 635
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
131 591
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
131 591
257
Облыстың қаржы басқармасы
16 704 830
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
334 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
882 549
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 488 281
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
298 814
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
298 814
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
91 733
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 367
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
366
15
Трансферттер
51 574 447
257
Облыстың қаржы басқармасы
51 574 447
007
Субвенциялар
51 141 313
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
108 890
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
314 772
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару