О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 20 июля 2016 года № 6-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 июля 2016 года № 3134
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2879, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "32 294 405" заменить цифрами "33 121 319";
цифры "6 683 991" заменить цифрами "6 886 732";
цифры "133 509" заменить цифрами "123 768";
цифры "291 089" заменить цифрами "308 089";
цифры "25 185 816" заменить цифрами "25 802 730";
в подпункте 2) цифры "32 436 550" заменить цифрами "36 088 750";
в подпункте 4) цифры "0" заменить цифрами "174 714";
в подпункте 4) в строке "приобретение финансовых активов" цифры "0" заменить цифрами "174 714";
в подпункте 5) цифры "-3 763 901" заменить цифрами "-6 763 901";
в подпункте 5) цифры "3 763 901" заменить цифрами "6 763 901";
цифры "4 279 307" заменить цифрами "7 279 307";
в пункте 2 цифры "120 000" заменить цифрами "130 000".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3134 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2879 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "32 294 405" сандары "33 121 319" сандарымен ауыстырылсын;
"6 683 991" сандары "6 886 732" сандарымен ауыстырылсын;
"133 509" сандары "123 768" сандарымен ауыстырылсын;
"291 089" сандары "308 089" сандарымен ауыстырылсын;
"25 185 816" сандары "25 802 730" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "32 436 550" сандары "36 088 750" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "0" сандары "174 714" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолдағы "0" сандары "174 714" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-3 763 901" сандары "-6 763 901" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "3 763 901" сандары "6 763 901" сандарымен ауыстырылсын;
"4 279 307"сандары "7 279 307" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "120 000" сандары "130 000" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата А. Аскарбеков
Приложение 1
к решению Таразского
городского маслихата №6-3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Асқарбеков
Тараз қалалық мәслихатының

006
Оказание жилищной помощи
200 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
157 582
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 200
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
102 561
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
130 481
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
320 555
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 213
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 901
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
910
021
Капитальные расходы государственного органа
2 337
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 553
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 553
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 484 301
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220 125
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
200 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7 000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 347
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
13 347
464
Отдел образования района (города областного значения)
335 032
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
335 032
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 259 286
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 046 308
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 212 978
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
20 059
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
157 582
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 200
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
102 561
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
130 481
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
320 555
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 213
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 148
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 901
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
910
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 337
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 553
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 553
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 484 301
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220 125
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
200 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
7 000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 347
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
13 347
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
335 032
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
335 032
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 259 286
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 046 308
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 212 978
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 059
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер