О внесении дополнений в постановление акимата города Тараз № 3 от 11 января 2016 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Тараз"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 13 октября 2016 года № 717. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 ноября 2016 года № 3213
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Тараз қаласында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 3 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 13 қазандағы № 717 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қарашада № 3213 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение постановления акимата города Тараз от 11 января 2016 года за № 3 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2908, опубликовано 20 января 2016 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 3 (1291)) нижеследующие дополнения:
внести дополнения в приложение указанного постановления нижеследующие частные дошкольные организации:
Товарищество с ограниченной ответственностью детский сад "Салтанат"

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына және "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тараз қаласында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 3 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің тіркеу тізілімінде № 2908 болып тіркелген, 2016 жылдың 20 қаңтардағы № 3 (1291) "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) төмендегідей толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы төмендегі мектепке дейінгі жекеменшік ұйымдармен толықтырылсын:
"Салтанат" балабақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

15000
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Олжабай Кенжебека Мамашбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров

15000
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Кенжебек Мамашбайұлы Олжабайға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров