Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 мая 2016 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 июля 2016 года № 3122
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2016 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 230 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 шілдеде № 3122 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына және "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Байзақ ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Байзакского района" обеспечить публикацию данного постановления в печатных изданиях и интернет–ресурсах местного исполнительного органа.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.

1. 2016 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата - ананың ақы төлеу мөлшерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Байзақ ауданы әкiмiнiң аппараты" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi аталған қаулыны баспасөз беттерiнде және жергiлiктi атқарушы органның интернет – ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсiн.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Шукеев
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
от 27 мая 2016 года №230
Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской оплаты в месяц
За счет республиканских целевых трансфертов
За счет местного бюджета
За счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
Дополнительные средства из местного бюджета на детские сады, миницентры финансируемые из республиканского бюджета
За счет местного бюджета (тенге)
Миницентры

4. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М. Шүкеев
Байзақ ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 27 мамырдағы
№230 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлкеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландыратыны
Бір айға шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге), оның ішінде қаржыландыратыны
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (тенге)
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын балабақшаларға, шағын орталықтарға жергілікті бюджеттен қосымша бөлінетін қаржы
Жергілікті бюджет есебінен (тенге)
Шағын орталықтар