О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 мая 2016 года № 2-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 мая 2016 года № 3090
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата №2-2 от 29 апреля 2016 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3057) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2877, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" 6 января 2016 года №1 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 042 459" заменить цифрами "8 487 945";
цифры "1 001 106" заменить цифрами "1 041 106";
цифры "7 026 682" заменить цифрами "7 432 168";
в подпункте 2):
цифры "8 450 464" заменить цифрами "8 895 950".
Приложении 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и опубликование на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
О. Ботаев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 2-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 мамырда № 3090 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі №2-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3057 болып тіркелген) сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2877 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтардағы №1 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 042 459" сандары "8 487 945" сандарымен ауыстырылсын;
"1 001 106" сандары "1 041 106" сандарымен ауыстырылсын;
"7 026 682" сандары "7 432 168" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 450 464" сандары "8 895 950" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Ө. Ботаев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2016 жылғы

10 005
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10 005
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10 005
8
Движение остатков бюджетных средств
404 335
Приложение № 2 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 2-3 от 19 мая
2016 года
Приложение № 4 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 48-2 от 23
декабря 2015 года
Бюджетные программы каждого поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2016 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов "
022 "Капитальные расходы государственных органов"
028 Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
045 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Ассинского аульного округа"

10005
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10005
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10005
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
404335
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
19 мамырдағы № 2-3 шешіміне
2 қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
"25" желтоқсандағы № 48-2
шешіміне 4 қосымша
2016 жылға арналған ауданның ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Аудандағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің сани-тариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтырусауықтыру және спорттық іс шараларды іске асыру"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
045 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі