О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 августа 2016 года № 4-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 августа 2016 года № 3153
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2877, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 и 9 января 2016 года №1 и 2 следующие изменения:
Приложении 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 тамыздағы № 4-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 тамызда № 3153 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2877 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 және 9 қаңтардағы №1 және 2 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Жамбылского районного маслихата: Н.Несипбеков
Секретарь Жамбылского
районного маслихата: Р.Бегалиев
Приложение 1 к решению Жамбылского районного
маслихата за №4-4 от 19 августа 2016 года
Приложение 1 к решению Жамбылского районного
маслихата за №48-2 от 25 декабря 2015 года
Бюджет Жамбылского района на 2016 год
Категория
2016 год, сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: Н.Несіпбеков
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы: Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы
19 тамыздағы № 4-4 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы
"25" желтоқсандағы № 48-2 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2016 жыл, сомасы мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

1276
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23727
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27506
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9540
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
9540
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
462694
464
Отдел образования района (города областного значения)
25127
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
25127
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
368872
002
Программа занятости
84273
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11033
005
Государственная адресная социальная помощь
3500
006
Оказание жилищной помощи
9500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14470
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4635
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23538
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
164736
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50829
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2358
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35224
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2016
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
29908
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1508314
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19391
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

1276
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23727
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27506
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9540
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
9540
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
462694
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25127
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
25127
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
368872
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
84273
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11033
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14470
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4635
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23538
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
164736
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50829
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2358
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67148
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35224
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2016
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
29908
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1508314
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19391
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

3200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12993
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12393
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
600
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
89000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
89000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63403
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
63403
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20403
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
43000
12
Транспорт и коммуникации
300239
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
164069
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
164069
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
136170
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
24113
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
112057
13
Прочие
81991
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
74774
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
74774
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7217
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7217
15
Трансферты
95059
452
Отдел финансов района (города областного значения)
95059
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
872
051
Трансферты органам местного самоуправления
94187
3. Чистое бюджетное кредитование
11777
Бюджетные кредиты
25452
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
25452
462
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25452
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

3200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12993
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12393
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
600
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
89000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
89000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63403
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
63403
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20403
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
43000
12
Көлiк және коммуникация
300239
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
164069
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
164069
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
136170
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24113
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
112057
13
Басқалар
81991
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
74774
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
74774
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7217
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7217
15
Трансферттер
95059
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
95059
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
872
051
Жергілікті өзін өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
94187
3. Таза бюджеттік кредиттеу
11777
Бюджеттік кредиттер
25452
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
25452
462
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25452
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер