О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 20 июля 2016 года № 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 июля 2016 года № 3141
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 04 июля 2016 года № 3-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3126) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2878, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 5 января 2016 года № 2-3-4 (8559)) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 004 087" заменить цифрами "7 170 592";
цифры "440 534" заменить цифрами "572 534";
цифры "6 557 865" заменить цифрами "6 592 370";
в подпункте 2):
цифры "7 577 154" заменить цифрами "7 743 659";

"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 5-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 3141 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 04 шілдедегі № 3-7 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3126 болып тіркелген) негізінде Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2878 болып тіркелген, 2016 жылдың 5 қаңтарында № 2-3-4 (8559) аудандық "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 004 087" деген сандар "7 170 592" деген сандармен ауыстырылсын;
"440 534" деген сандар "572 534" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 557 865" деген сандар "6 592 370" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 577 154" деген сандар "7 743 659" деген сандармен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н.Тыныбеков
Секретарь
районного маслихата Е.Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 5-3 от 20 июля 2016 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 50-3 от 24 декабря 2015 года
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Класс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н.Тыныбеков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 шілдедегі
№ 5-3 шешіміне 1қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-3 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

3 708
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3 708
464
Отдел образования района (города областного значения)
722 763
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
357 219
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
365 544
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 052 978
003
Общеобразовательное обучение
3 852 922
006
Дополнительное образование для детей
200 056
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
147 273
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
147 273
464
Отдел образования района (города областного значения)
119 102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 154
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
55 721
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 551
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
798
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 081
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 597
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
210833
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего образования
210833
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
425 724
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 197
003
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 197
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
328 655
002
Программа занятости
97 308
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 654
005
Государственная адресная социальная помощь
1 771
006
Оказание жилищной помощи
4 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

3 708
004
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 708
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
722 763
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
357 219
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
365 544
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 052 978
003
Жалпы білім беру
3 852 922
006
Балаларға қосымша білім беру
200 056
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
147 273
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
147 273
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
119 102
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 154
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
55 721
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 551
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
798
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 081
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 597
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
210833
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
210833
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
425 724
464
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
3 197
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 197
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
328 655
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97 308
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 654
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 771
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

21 414
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 560
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 043
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
125 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28 493
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
5 265
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92 325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 040
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 325
021
Капитальные расходы государственного органа
340
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
61 620
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
1 547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
698817
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 288
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19 288
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
23 380
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
23 380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
326 189
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
326 189
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 150
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 480
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 480
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

21 414
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 560
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
27 043
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
125 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28 493
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5 265
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92 325
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 040
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 325
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
61 620
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
698817
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19 288
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
19 288
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
23 380
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
23 380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
1 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
326 189
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
326 189
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 150
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 480
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 480
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
16 117
08
Используемые остатки бюджетных средств
573 067
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 5-3 от 20 июля 2016 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 50-3 от 24 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ каждого сеғльского округа на 2016 год
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001.
"Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
16 117
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
573 067
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 шілдедегі
№ 4-3 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-3 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001. "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
014.
"Организация водоснабжения населенных пунктов"
009.
"Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011.
"Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
027. "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"

005. "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
040.
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
014.
"Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
009. "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011. "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008. "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022.
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
027. "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі