О внесении изменений в постановление акимата Кордайского района от 29 августа 2014 года № 460 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление Кордайского районного акимата Жамбылской области от 28 января 2016 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 января 2016 года № 2920. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13 февраля 2024 года № 65
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13.02.2024 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кордайского района от 29 августа 2014 года № 460 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2328, опубликовано 8 октября 2014 года № 159-160 (2091-2092) в районной газете "Қордай шамшырағы-Кордайский маяк") следующие изменения:
в определенных местах для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов утвержденных указанным постановлением:
порядковые номера 8, 12, 13, 24, 27 изложить в следующей редакции:
8
село Беткайнар
Село Беткайнар, улица Отегена, 1, щит перед зданием сельского акимата
12
село Жамбыл
Село Жамбыл, улица Новая, 7, щит перед зданием сельского акимата
13
село Жанатурмыс
Село Жанатурмыс, улица Т.Рыскулова, 2, щит перед зданием сельского акимата
24
село Карасай
Село Карасай, улица Ж.Сураубаева, 67, стенд перед зданием сельского клуба
27
село Кордай
Село Кордай, улица Жибек жолы, 1, тумба перед таможней "Кордай"; село Кордай, улица Жибек жолы, 195, щит перед базаром "Бауырхан"; село Кордай, улица Домалак ана, 215, щит на территории центра обслуживания населения; село Кордай, улица Толе би, 54, щит перед зданием Кордайской районной центральной больницы
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Т. Ботабекова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Кордайская районная
территориальная избирательная комиссия
..С.Ж. Тургынбай

"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 24 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 2920 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 13.02.2024 № 65 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 460 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2328 болып тіркелген, 2014 жылдың 8 қазанында №159-160 (2091-2092) аудандық "Қордай шамшырағы-Кордайский маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулымен белгіленген барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарында:
реттік нөмірлері 8, 12, 13, 24, 27 мынадай редакцияда жазылсын:
8
Бетқайнар ауылы
Бетқайнар ауылы, Өтеген көшесі, 1, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
12
Жамбыл ауылы
Жамбыл ауылы, Новая көшесі, 7, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
13
Жаңатұрмысауылы
Жаңатұрмыс ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 2, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
24
Қарасайауылы
Қарасай ауылы, Ж.Сұраубаев көшесі, 67, ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
27
Қордайауылы
Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 1, "Қордай" кеденінің алдындағы тұғырлық; Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 195, "Бауырхан" базары алдындағы тақта; Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215, Халыққа қызмет көрсету орталығының аумағындағы тақта; Қордай ауылы, Төле би көшесі, 54, Қордай аудандық орталық аурухана ғимаратының алдындағы тақта
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Т. Ботабековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қордай аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
С.Ж. Тұрғынбай

"28" января 2016 года

"28" қаңтар 2016 жыл