О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 11 марта № 50-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2016 год № 2991
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 46-5 от 24 февраля 2016 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3" "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2952) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2869, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за № 7-8) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 972 506" заменить цифрами "8 085 150";
цифры "1 333 200" заменить цифрами "1 212 504";
цифры "6 612 506" заменить цифрами "6 845 846";
в подпункте 2):
цифры "7 972 506" заменить цифрами "8 233 117";
в подпункте 4):
цифры "0" заменить цифрами "6 900";
в подпункте 5):
цифры "-34 488" заменить цифрами "-189 355";
в подпункте 6):
цифры "34 488" заменить цифрами "189 355";

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 50-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 2991 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылдың 24 ақпандағы № 46-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2952 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2869 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы №7-8 "Меркі тынысы – Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 972 506" сандары "8 085 150" сандарымен ауыстырылсын;
"1 333 200" сандары "1 212 504" сандарымен ауыстырылсын;
"6 612 506" сандары "6 845 846" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 972 506" сандары "8 233 117" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"0" сандары "6 900" сандарымен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу "0" сандары "6 900" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-34 488" сандары "-189 355" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"34 488" сандары "189 355" сандарымен ауыстырылсын

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва районного маслихата по бюджету и налогам, развитию социально-экономического, аграрного, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря районного маслихата
Н. Койшиманова Б. Иманбетов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 11 марта 2016 года № 50-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2015 года № 46-4
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық, аграрлық, шағын және орта бизнесті дамыту, бюджет пен салық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысының міндетін
атқарушысы
Н. Қойшыманова Б. Иманбетов
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 11 науырыздағы
№ 50-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 46-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

18529
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11665
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11665
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6826
02
Оборона
2000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27921
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27921
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27921
04
Образование
5996485
464
Отдел образования района (города областного значения)
745394
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
259741
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
485653
464
Отдел образования района (города областного значения)
4963097
003
Общеобразовательное обучение
4701279
006
Дополнительное образование для детей
261818
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
131467
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
131467
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21000
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
21000
464
Отдел образования района (города областного значения)
135527
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16780
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
52067
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21444
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25186
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

18529
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11665
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11665
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6826
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6826
02
Қорғаныс
2000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27921
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27921
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
27921
04
Бiлiм беру
5996485
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
745394
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
259741
040
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттік бiлiм беру тапсырысын іске асыруға
485653
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4963097
003
Жалпы білім беру
4701279
006
Балаларға қосымша білім беру
261818
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
131467
017
Балалармен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
131467
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21000
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
21000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
135527
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16780
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
52067
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21444
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25186
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің Және ұйымдарының күрделі шығыстары

19571
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
355157
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
318830
005
Государственная адресная социальная помощь
3500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
130000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
27798
002
Программа занятости
61347
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15760
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8140
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23605
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29315
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32474
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2853
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
556172
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17365
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17365
464
Отдел образования района (города областного значения)
491513
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
491513
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24500
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20433
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
20433

19571
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
355157
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
318830
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
130000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
27798
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61347
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветенинар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15760
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8140
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23605
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29315
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33474
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32474
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
556172
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17365
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау,дамыту,жайластыру және (немесе сатып алу)
17365
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
491513
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
491513
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24500
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24500
466
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20433
066
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
20433