Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 28 января 2016 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 марта 2016 года № 2958
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 15 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 наурызда № 2958 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есеева Бакытжана Жапарулы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нуркенов
Приложение к постановлению
акимата Мойынкумского
района от 28 января 2016 года
№15
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в месяц (тенге)
за счет республиканских целевых трансфертов (мест)
за счет местного бюджета (мест)
за счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
дополнительные средства из местного бюджета на детские сады, финансируемые с республиканского бюджета (тенге)
за счет местного бюджета (тенге)
1
Мини центры

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақытжан Жапарұлы Есеевке жүктелсін
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап заңды күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нүркенов
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№15 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы , (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айдағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен (орын)
жергілікті бюджет есебінен (орын)
республикалық нысаналытрансферттер есебінен (теңге)
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын балабақшаларға жергілікті бюджеттен қосымша бөлінетін қаржы (теңге)
жергілікті бюджет есебінен (теңге)
1
Шағын орталықтар