О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 4 мая 2015 года № 34-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Мойынкумскому району"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 16 мая 2016 года № 2-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 мая 2016 года № 3098. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 18-3
Сноска. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28.11.2017 № 18-3 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого офицального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 4 мая 2015 года № 34-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Мойынкумскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2642, опубликован 9 июня 2015 года в газете "Мойынқұм таңы"), следующие изменения:
в правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Единовременная социальная помощь в размере 30 000 (тридцать тысячи) тенге предостовляется лицам, больным туберкулезом, находящимся на амбулаторном лечении со среднедушевым доходом, в размере не прывышающего двухкратного прожиточного минимума и ежемесячная социальная помощь в размере 12 372 (двенадцать тысячи триста семьдесят два) тенге лицам, больным туберкулезом, находящимся на амбулаторном уровне лечения со среднедушевым доходом, в размере не прывышающего десятикратного прожиточного минимума".
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"Мойынқұм ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 34-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 2-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда № 3098 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 18-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 28.11.2017 № 18-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3 тармағына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. "Мойынқұм ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2642 болып тіркелген, 2015 жылдың 9 маусымындағы "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасындаларында:
8 тармағы келесі басылымда жазылсын:
"8. Жан басына шаққанда орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінің екі еселік көлемінен аспайтын орташа табысы бар, әлеуметтік мәні бар туберкулез ауруымен ауырып, амбулаториялық жағдайда ем жалғастырушы тұлғаларға 30 000 (отыз мың) теңге көлемінде бір жолғы әлеуметтік көмек және жан басына шаққанда орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінің 10 еселік көлемінен аспайтын, туберкулез ауруымен ауыратын науқастарды амбулаториялық деңгейде емдеу кезеңінде ай сайын 12 372 (он екі мың үш жүз жетпіс екі) теңге көлемінде әлеуметтік көмек көрсетіледі".
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного Секретарь районного
маслихата маслихата
М. Мукашев Ш. Исабеков

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнен кейін бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессиясының Аудандық мәслихаттың
төрағасы хатшысы
М. Мұқашев Ш. Исабеков