Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 14 января 2016 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 февраля 2016 года № 2940
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июня 2007 года "Об образовании" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 03 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 ақпанда № 2940 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением и публикацией на интернет ресурсе данного постановления возложить на заместителя акима района Алпейисова Бейсенбека Ашималиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Айтаков
Приложение к
постановлению
акимата района Т. Рыскулова
№ 03 от 14 января 2016 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансируемых за счет
месячный размер финансирования, в том числе за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Республиканских целевых трансфертов (мест)
Местного бюджета (мест)
Республиканских целевых трансфертов (тенге)
Дополнительная сумма из местного бюджета к детским садам и миницентрам, финансируемых из республиканского бюджета (тенге)
Только из местного бюджета (тенге)
1
Мини-центры

1. 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын және интернет ресурстарында жариялауды бақылау аудан әкімінің орынбасары Бейсенбек Әшімәлиұлы Әлпеисовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Айтақов
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 14 қаңтардағы
№ 03 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын) оның ішінде қаржы ландырылатыны
Бір айға шақандағы қаржыландыру мөлшері (теңге), оның ішінде қаржыландырылатындығы
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (орын)
Жергілікті бюджет есебіен (орын)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарына жергілікті бюджеттен қосымша қаржыландыру (теңге)
Тек жергілікті бюджет есебінен (теңге)
1
Шағын орталықтар