О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение района Т.Рыскулова Жамбылской области от 4 марта 2016 года № 43-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 марта 2016 года № 2973
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 24 февраля 2016 года № 46-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" от 14 декабря 2015 года № 45-6" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2952) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2881, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Кұлан таңы – Огни Кулана" № 2-3-4 (7153-7155) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "7 518 441" заменить цифрами "5 806 094";
цифры "2 260 220" заменить цифрами "545 071";
цифры "5 248 681" заменить цифрами "5 251 483";
в подпункте 2):
цифры "7 518 441" заменить цифрами "7 590 589";
в подпункте 5):
цифры "-43 493" заменить цифрами "-1 827 988";
в подпункте 6):
цифры "43 493" заменить цифрами "1 827 988";
по строке "Используемые остатки бюджетных средств"
цифры "0" заменить цифрами "1 784 495";

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 наурыздағы № 43-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 2973 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылдың 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 46-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2952 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2881 болып тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтардағы № 2-3-4 (7153-7155) "Құлан таңы – Огни Кулана" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:1
1 тармақта:
1)      тармақшада:
"7 518 441" сандары "5 806 094" сандарымен ауыстырылсын;
"2 260 220" сандары "545 071" сандарымен ауыстырылсын;
"5 248 681" сандары "5 251 483" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 518 441" сандары "7 590 589" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-43 493" сандары "-1 827 988" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"43 493" сандары "1 827 988" сандарымен ауыстырылсын;
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары жолындағы "0" сандары "1 784 495" сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 7 к решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
К. Кульбараков Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 43-4 от 4 марта 2016 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-4 от 25 декабря 2015 года
Бюджет на 2016 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
К. Кульбараков Б. Шамаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 4 наурыздағы
№ 43-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР