О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 15 июля 2016 года № 6-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июля 2016 года № 3132
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 4 июля 2016 года № 3-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" от 14 декабря 2015 года № 43-3" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3126) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов за № 2881, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Кұлан таңы-Огни Кулана" № 2-3-4 (7153-7155) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "5 939 432" заменить цифрами " 6064 964";
цифры "555 071" заменить цифрами "632 973";
цифры "3 040" заменить цифрами "3 515";
цифры "6 500" заменить цифрами " 6915";
цифры "5 374 821" заменить цифрами "5 421 561";
в подпункте 2):
цифры "7 723 927" заменить цифрами "7 849 452".

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 шілдедегі № 6-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 3132 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылдың 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 4 шілдедегі № 3-7 шешіміне (номативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3126 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2881 болып тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтардағы № 2-3-4 (7153-7155) "Құлан таңы–Огни Кулана" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
№ 2881:
1) тармақшада:
"5 939 432" сандары "6 064 964" сандарымен ауыстырылсын;
"555 071" сандары "632 973" сандарымен ауыстырылсын;
"3 040" сандары "3 515" сандарымен ауыстырылсын;
"6 500" сандары "6 915" сандарымен ауыстырылсын;
"5 374 821" сандары "5 421 561" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 723 927" сандары "7 849 459" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 7 к данному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
К. Кульбараков Ш. Косалов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 6-4 от 15июля 2016 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-4 от 25 декабря 2015 года
Бюджет на 2016 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
К. Кульбараков Ш. Косалов
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 15 шілдедегі
№ 6-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

3020
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20600
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35811
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23365
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1066
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2467
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
2467
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
182979
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9046
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9046
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6096
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6096
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19261
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
19261
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26119
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
26119
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11790
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
11790
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13702
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
13702
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
89430
008
Освещение улиц населенных пунктов

3020
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20600
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35811
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23365
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1066
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35230
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2467
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2467
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
182979
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9046
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9046
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6096
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6096
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19261
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
19261
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26119
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
26119
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11790
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
11790
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13702
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
13702
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
89430
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

13774
8
Используемые остатки бюджетных средств
1784495
01
Остатки бюджетных средств
1784495
1
Свободные остатки бюджетных средств
1784495
Свободные остатки бюджетных средств
1784495
Приложение 2 к решению
маслихата района Т .Рыскулова
№ 6-4 от 15 июля 2016 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-4 от 25 декабря 2015 года
Бюджетные программы на 2016 год по сельским округам района Т. Рыскулова
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капи-тальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"

13774
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1784495
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1784495
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1784495
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1784495
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 15 шілдедегі
№ 6-4 шешіміне 2 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 7 қосымша
2016 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі