Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2016 год
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 30 сентября 2016 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 октября 2016 года № 3180
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 326 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 3180 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабы 6) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Т.Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на 2016 год в размере от двух до трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дайрабаева Берика Тынышбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района М. Тлепов
Приложение к постановлению
акимата Т.Рыскуловского

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден үш пайызға дейінгі мөлшерiнде 2016 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына қосымшаға сәйкес квота белгiленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дайрабаев Берік Тынышбекұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы М. Тлепов
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің