О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 19 октября 2016 года № 8-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 октября 2016 года № 3188
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года №5-6 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" от 14 декабря 2015 года №43-3" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за №3175) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года №39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов за № 2881, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Кұлан таңы-Огни Кулана" №2-3-4 (7153-7155) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "6064964" заменить цифрами "6165678";
цифры "632973" заменить цифрами "692817";
цифры "3515" заменить цифрами "10773";
цифры "6915" заменить цифрами "7086";
цифры "5421561" заменить цифрами "5455002";
в подпункте 2):
цифры "7849459" заменить цифрами "7950173";
Приложения 1 и 7 к данному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қазандағы № 8-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 3188 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы №5-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3175 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы №39-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2881 болып тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтардағы №2-3-4 (7153-7155) "Құлан таңы – Огни Кулана" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6064964" сандары "6165678" сандарымен ауыстырылсын;
"632973" сандары "692817" сандарымен ауыстырылсын;
"3515" сандары "10773" сандарымен ауыстырылсын;
"6915" сандары "7086" сандарымен ауыстырылсын;
"5421561" сандары "5455002" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7849459" сандары "7950173" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімінің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті
өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1 470
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
205 710
002
Программа занятости
97 092
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 307
006
Оказание жилищной помощи
3 128
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 141
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 811
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23 365
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 066
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37 205
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 205
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 927
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 927
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
190 432
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 046
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9 046
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 096
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 096
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 661
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17 661
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 155
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
29 155
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1 470
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
205 710
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97 092
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 307
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 128
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 141
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35 811
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23 365
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1066
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37 205
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 205
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 927
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 927
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
190 432
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 046
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9 046
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 096
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6 096
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 661
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
17 661
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 155
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
29 155
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

233 868
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
34 511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19 173
006
Капитальные расходы государственного органа
1 275
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 063
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51 558
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
23 095
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
006
Организация санитарного убоя больных животных
5 422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 273
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8 316
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10 252
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 634
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 404
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 080
007
Капитальные расходы государственного органа
150
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
137 165
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
137 165
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 842
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20 842
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 842
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6 000
12
Транспорт и коммуникации
259 871
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259 871
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22 760
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
237 111
13
Прочие
94 733
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

233 868
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
34 511
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 173
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 275
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14 063
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
51 558
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 095
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұнқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5 422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 273
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8 316
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10 252
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 634
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 404
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 080
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
137 165
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
137 165
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 842
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20 842
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 842
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6 000
12
Көлік және коммуникация
259 871
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259 871
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 760
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
237 111
13
Басқалар
94 733
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

13 774
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 784 495
01
Остатки бюджетных средств
1 784 495
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 784 495
Свободные остатки бюджетных средств
1 784 495
Приложение 2 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№8-4 от 19 октября 2016 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-4 от 25 декабря
2015 года
Бюджетные программы на 2016 год по сельским округам района Т. Рыскулова
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капи-тальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"

13 774
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 784 495
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 784 495
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 784 495
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 784 495
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 19 қазандағы
№ 8-4 шешіміне № 2 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 2 қосымша
2016 жылға арналған Т. Рысқұлов ауданның ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі